Gigi Hadid: Benimle gurur duydular

Şarkıcı sevgilisi Zayn Malik ile birlikteliğinden ilk bebeğini eylül ayında dünyaya getiren model Gigi Hadid, evinin yatak odasında yaptığı suda doğumu anlattı.

Gigi Hadid: Benimle gurur duydular - Sayfa 1

Ünlü model Gigi Hadid, kızı Khai'yi 19 Eylül'de ABD'nin Pennsylvania eyaletindeki evinde dünyaya getirmişti.

Zayn Malik ile aşk yaşayan Hadid, kızının doğumunu anlattı.

1 9
 
Gigi Hadid: Benimle gurur duydular - Sayfa 2

Amerikan Vogue Dergisi'ne kapak olan Hadid, Manhattan'da bir hastanede doğum yaparsa annesi Yolanda Hadid ve kız kardeşi Bella Hadid'in orada olamayacağını fark ettiğinde planının değiştiğini ifade etti.

Sevgilisi ile birlikte "The Business of Being Born" adlı belgeseli izledikten sonra bunun bir çağrı olduğuna inanan model, evde doğum yapmaya karar verdiğini dile getirdi.

2 9
 
Gigi Hadid: Benimle gurur duydular - Sayfa 3

Bebeğini yatak odasındaki bir şişme küvette dünyaya getiren Gigi Hadid, "Hayatımdaki en çılgın acı olacağını biliyordum ama ona teslim olmalıydım" ifadelerini kullandı.

Doğal doğuma annesinin yardımıyla hazırlandığın söyleyen Hadid, ebenin kendisine, "Yapıyorsun. Sana kimse yardım edemez. Zaten epidural noktasını geçtin. Yani hastane yatağında da tam olarak aynı şekilde itiyor olacaktın" dediğini anlattı.

3 9
 
Gigi Hadid: Benimle gurur duydular - Sayfa 4

Ünlü model, doğum esnasında yanında olan sevgilisi ve kız kardeşi Bella Hadid’in kendisiyle "gurur duyduğunu" bildiğini söyledi.

Hadid, "Ancak belirli noktalarda her ikisini de dehşet içinde gördüm" ifadelerini de kullandı.

Sevgilisinin en sevdiği kişiyi acı içinde gördüğü için kendini çok çaresiz hissettiğini söyleyen Hadid, "Doğum bitince Zayn ve ben birbirimize baktık ve 'Bunu tekrar yapmadan önce biraz zamanımız olabilir' der gibiydik" şeklinde konuştu.

4 9