Ece Erken ile Deniz Seki Sosyal Medyada tartıştı

Deniz Seki; Ece Erken ve Bircan Bali'nin, Serdar Bilgili ve kendisi hakkında yaptığı aşk iddialarına Instagram hesabından ateş püskürdü.

Ece Erken ile Deniz Seki Sosyal Medyada tartıştı - Sayfa 1

Deniz Seki, 'Söylemezsem Olmaz' adlı programın sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali'nin kendisi hakkında yaptığına aşk iddialarına sert çıktı.

1 9
 
Ece Erken ile Deniz Seki Sosyal Medyada tartıştı - Sayfa 2

Hakkında yapılan habere sosyal medyadan isyan eden Deniz Seki'ye, Ece Erken'den ağır cevap geldi.


2 9
 
Ece Erken ile Deniz Seki Sosyal Medyada tartıştı - Sayfa 3

"Yalan haber yapmayın"


Hakkındaki iddiaları yalanyalan Seki, sosyal medya hesabından, "Sayın Serdar Bilgili ve sevgili Deniz Akel ile yeni bir proje için bir araya geldik. Deniz Akel ve çok önemli bir yönetmen, Serdar Bilgili ise hem çok önemli bir işadamı hem de fotoğraf sanatçısı. Hemen yakıştırmalar yapmak çok yanlış. Sevgili Ece Erken ve Bircan Bali altını dolduramadığınız yalan haberler yapmayın lütfen" yazdı.

3 9
 
Ece Erken ile Deniz Seki Sosyal Medyada tartıştı - Sayfa 4

“Alkollü görüntülerin için aramayı biliyorsun"

Paylaşımı göre Ece Erken, hiç vakit kaybetmeden Deniz Seki'ye çok ağır bir şekilde cevap verdi.  Erken, Seki'nin paylaşımının altına "İddia diye verildi zaten, gazeteci değilim. Keşke arasaydın diğer detone ve alkollü görüntülerinle ilgili aradığın gibi, aşk vesaire de denmedi, fotoğrafı yayınladı yapımcımız, biz de ne için birlikteler dedik o kadar... Benim de başıma gelebilir, her yan yana oturan sevgili değildir, dikkatli izleseydin." sözleriyle karşılık verdi.

4 9