Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti

Kraliçe II. Elizabeth'in tahttaki yıllarına ışık tutan Netflix dizisi The Crown'da Lady Diana'yı canlandıracak olan oyuncu Emma Corin, yaptığı bir itirafla gündem oldu. Genç oyuncu "Stresi alıyor" diyerek çantasında sürekli cinsel oyuncak taşıdığını söyledi.

Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti - Sayfa 1

Kraliçe II. Elizabeth'in saltanat dönemini anlatan Netflix dizisi The Crown'ın 4. sezonunda Lady Diana'nın da hikayeye dahil olacağını ve karaktere genç oyuncu Emma Corrin'in hayat vereceği duyurulmuştu.

1 9
 
Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti - Sayfa 2

Emma Corrin The Crown'ın dördüncü sezonuna katıldıktan sonra yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Emma Corrin, tıpkı Prenses Diana gibi çantasında vibratör bulundurduğunu itiraf ederek gündem oldu.

2 9
 
Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti - Sayfa 3

24 yaşındaki oyuncu açıklamasında "Stresliyseniz ve gevşemeniz gerekiyorsa harika. Ayrıca bir ruj gibi görünüyor, bu yüzden, bilirsiniz, hoş ve ince. Çok rahatlatıcı" dedi.

3 9
 
Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti - Sayfa 4

Diana'nın koruması daha önce yaptığı açıklamada Lady Diana'nın gezilere giderken yanına vibratör aldığını açıklamıştı. Ayrıca vibratöre Le Gadget (becerikli alet) adını koyduklarını da söylemişti.

4 9