Sosyal medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek serbest bırakıldı

Sosyal medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerince müstehcenlikten gözaltına alınmıştı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Bağdaçiçek, savcılık sorgusu sonrası serbest bırakıldı.

Sosyal medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek serbest bırakıldı - Sayfa 1

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğine gelen bir ihbar üzerine harekete geçen ekipler, sosyal medya platformları üzerinde pornografik görüntüleri yayılan sosyal medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek’i gözaltına aldı. 

1 9
 
Sosyal medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek serbest bırakıldı - Sayfa 2

Gözaltına alınan Bağdaçiçek, “Müstehcenlik” suçundan yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Bağdaçiçek'in sosyal medya platformlarındaki görüntüleri için, “Önceden bu tarz yayınlar yapıyordum, şimdi yapmıyorum” dediği öğrenildi. Bağdaçiçek savcılık sorgusu sonrası serbest bırakıldı.

2 9
 
Sosyal medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek serbest bırakıldı - Sayfa 3

60 TAKİPÇİSİNE GÖNDERMİŞ 

Gizem Bağdaçiçek savcılıktaki ifadesinde, "Ben twitter (X) sosyal medya platformunda 'avokadoyeşilii1' kullanıcı adlı hesabın sahibiyim. Bu hesaptan zaman zaman günlük hayatıma ilişkin paylaşımlar yaparım.

3 9
 
Sosyal medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek serbest bırakıldı - Sayfa 4

 Bazen bu paylaşımlarda iç çamaşırlı ve spor yaparken görüntülerim olur. Yaklaşık 6 ay önce bir sosyal medya platformunda hesap açtım. Bu platform kullanıcıların kimlik bilgilerini kullanarak ücretli üye oldukları ve sadece ücret ödeyerek hesap sahiplerini takip ettikleri bir platformdur. 

4 9