Şarkıcı Tan Taşçı'nın aracı TIR'la çarpıştı! Hastaneye kaldırıldı... İşte sağlık durumu

Tan Taşçı sevenlerini korkuttu. Burdur'da TIR'la çarpışan cipteki şarkıcı Tan Taşçı, menajeri ve yanlarındaki bir kişi yaralandı. Hastanede tedavi altına alınan Taşçı'nın sağlık durumu merak edildi. Şarkıcı Tan ve yanındaki iki kişinin hayati tehlikelerinin bulunmadığı aktarıldı.

Şarkıcı Tan Taşçı'nın aracı TIR'la çarpıştı! Hastaneye kaldırıldı... İşte sağlık durumu
Son Güncelleme: 10 Ağustos 2023 Perşembe 13:05
10 Ağustos 2023 Perşembe 11:13

Şarkıcı Tan Taşçı ve menajeri Ecmel Kayahan, Burdur'un Bucak ilçesinde kaza geçirdi. Tırla çarpışan cipteki şarkıcı Tan Taşçı, menajeri ve yanlarındaki bir kişi yaralandı.

Ecmel Kayahan idaresindeki cip, Bucak- Antalya kara yolu Bölge Trafik Denetleme İstasyonu yakınında aynı istikamette ilerleyen Murat Bedir yönetimindeki 15 NK 616 plakalı tırla çarpıştı.

Şarkıcı Tan Taşçı'nın aracı TIR'la çarpıştı! Hastaneye kaldırıldı... İşte sağlık durumu - Resim : 1

TAN TAŞÇI'NIN SAĞLIK DURUMU
İhbar üzerine kaza yerine 112 Acil Sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin olay yerinde gelerek yaptığı çalışmalar sonucunda araçta sıkıştığı yerden çıkarılan ve hafif yaralı olan şarkıcı Tan Taşçı, menajeri olduğu öğrenilen Ecmel Kayahan ve yanlarındaki Mahmut Emre sağlık ekiplerince Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
 

 

Şarkıcı Tan Taşçı'nın aracı TIR'la çarpıştı! Hastaneye kaldırıldı... İşte sağlık durumu - Resim : 2

Sağlık ekiplerince Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Taşçı, tedavisinin ardından taburcu edildi. Kayahan ve Emre'nin hastanedeki tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar