Rafet El Roman: Artık çocuğum olmayacak

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman, gönüllü olarak vasektomi ameliyatı olduğunu açıkladı. Artık çocuğunun olmayacağını belirten ünlü şarkıcı, "Kızlarım kardeşlerim ve annemle konuşarak, tıbbi olarak kendi tercihimle bunun önlemini aldım. Evlatlarım ve ailemin huzuru için bunu gönüllü olarak yaptım" şeklinde konuştu.

Rafet El Roman: Artık çocuğum olmayacak
Son Güncelleme: 28 Ağustos 2023 Pazartesi 14:26
28 Ağustos 2023 Pazartesi 14:24

Türkiye’de 90'lı yıllardan bu yana etkin kariyerini sürdüren ünlü şarkıcı Rafet El Roman, yıllarca seslendirdiği şarkılar ve özel hayatındaki gelişmelerle en çok konuşulan isimler arasında yer aldı. Ünlü şarkıcı bu kez de aldığı dikkat çeken bir kararla konuşulmaya başladı. Şarkıcı, vasektomi ameliyatı olduğunu açıklayarak "Artık çocuğum olmayacak" ifadelerini kullandı.

'EVLATLARIM VE AİLEMİN HUZURU İÇİN...'

Günaydın'dan Tuba Kalçık'a konuşan El Roman, "Bunu ilk defa size açıklıyorum. Benim artık çocuğum olmayacak. 6 yıllık hayat arkadaşım Yeşim Hanım'dan oğlum Edvan doğduğu zaman kızlarım psikolojik olarak zor bir süreç yaşadı. Annem de beni bu konuda uyardı. Biz de aile toplantısı yaptık. Kızlarım kardeşlerim ve annemle konuşarak, tıbbi olarak kendi tercihimle bunun önlemini aldım. Evlatlarım ve ailemin huzuru için bunu gönüllü olarak yaptım" dedi.

VASEKTOMİ NEDİR?

Vasektomi, erkeklerde sperm kanallarının çeşitli tekniklerle kesilmesi veya bloke edilmesi yoluyla spermlerin boşalmasını önleyen bir ameliyat prosedürüdür. Bu sayede sperm üretimi devam eder fakat dışarıya çıkamadığı için korunma sağlanmış olur.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar