Merve Boluğur'dan 'Ruh hastası' yanıtı: Öyle söyleme...

Merve Boluğur, Instagram hesabı üzerinden soru-cevap etkinliği yaptı. 33 yaşındaki oyuncu, "Ruh hastası gibi gülüyorsun. Çok hoşuma gidiyor lütfen değiştirme!" yorumuna kayıtsız kalmadı. Boluğur, "Öyle söyleme... Dünyanın en çekici gülümsemesi" dedi

Merve Boluğur'dan 'Ruh hastası' yanıtı: Öyle söyleme... - Sayfa 1

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Merve Boluğur, sıkı bir sosyal medya kullanıcısı oldu. Geçtiğimiz haftalarda Youtube kanalı açan ve özel hayatıyla ilgili deneyimlerini takipçileriyle paylaşan Boluğur, bu kez Instagram gelen soruları cevapladı.

1 6
 
Merve Boluğur'dan 'Ruh hastası' yanıtı: Öyle söyleme... - Sayfa 2

Boluğur bir takipçisinin, "Beni özlüyor musun?" sorusuna "Gel yamacıma" yanıtını verdi.

Ünlü oyuncu, "Hiç tıp okumayı düşündün mü? Analitik bir zekaya sahip olduğunu düşünüyorum" sorusuna ise "Çok teşekkürler, O kadar sabıra sahip olduğumu düşünmüyorum. 6 sene gibi bir zaman" şeklinde yanıtladı.

2 6
 
Merve Boluğur'dan 'Ruh hastası' yanıtı: Öyle söyleme... - Sayfa 3

Boluğur, dış görünüşüyle ilgili sorulara da cevap vermekten kaçınmadı. Oyuncu, "Kaşlarını neden almıyorsun?" sorusuna, "Bu aralar doğallık hoşuma gidiyor" cevabını verdi.

3 6
 
Merve Boluğur'dan 'Ruh hastası' yanıtı: Öyle söyleme... - Sayfa 4

Merve Boluğur, kendisi gibi seksi bakmak isteyenlere de formül verdi: “Kafanı eğ, ben buyum işte de, içindeki kadını çıkar.”

Oyuncu, "Hollywood'tan kimle film partneri olmak isterdin" sorusuna da, "Josh Harnett, Christian Bale, Jamie Dornan" yanıtını verdi.

4 6