Nihal Candan ve Bahar Candan gözaltına alındı!

Sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve Bahar Candan gözaltına alındı. Şüphelilerin suç gelirlerinin aklanması kapsamında yakalandığı öğrenildi.

Nihal Candan ve Bahar Candan gözaltına alındı!
Son Güncelleme: 14 Kasım 2023 Salı 13:41
14 Kasım 2023 Salı 13:40

Lüks hayatıyla dikkat çeken sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın kara para aklama, suç örgütü kurma ve vergi kaçırma suçları nedeniyle tutuklanmasının ardından fenomenler mercek altına alınmıştı. Bugün yeni bir gelişme yaşandı.

CANDAN KARDEŞLERE GÖZALTI ŞOKU!

 

Daha önce stil yarışmalarına katılan ve lüks hayatlarıyla dikkat çeken sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler gözaltına alındı. Şüphelilerin suç gelirlerinin aklanması kapsamında yakalandığı öğrenildi. Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu'nun haberine göre şüpheliler Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü.

'GİZLİ KASA' İDDİASI

Lüks yaşantılarını sürekli sosyal medyadan takipçileriyle paylaşan Bahar ve Nihal Candan kardeşler hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuştu. Candan kardeşlerin sazan sarmalı yöntemiyle çok sayıda kişiyi dolandıran bir suç örgütünün mensubu olduğu ve örgütün gizli kasası oldukları yönünde iddialar bulunuyordu.  Bahar ve Nihal Candan kardeşler ile bilirkte Hacı İsrafil S.'nin de gözaltına alındığı öğrenildi.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar