Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer'in oğulları Kurt Efe doğdu!

2016 yılında Paris'te nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çiftinin oğulları Kurt Efe doğdu. Kıvanç Tatlıtuğ çiftinin oğulları Kurt Efe'nin altın sarısı saçları ile babası Kıvanç Tatlıtuğ'a benzediği konuşuluyor. Oğlu Kurt Efe'nin doğuma giren Kıvanç Tatlıtuğ gözyaşlarını tutamadığı söylendi.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer'in oğulları Kurt Efe doğdu!
Son Güncelleme: 15 Nisan 2022 Cuma 13:17
15 Nisan 2022 Cuma 13:00

2016 yılında yurt dışında nikah masasına oturan Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çiftinin ilk bebekleri bu sabah 8.45'te Ulus'taki özel bir hastanede doğdu. Çift, oğullarına Kurt Efe adını verdi.

Kıvanç Tatlıtuğ çiftinin oğulları Kurt Efe'nin altın sarısı saçları ile babası Kıvanç Tatlıtuğ'a benzediği konuşuluyor. Oğlu Kurt Efe'nin doğuma giren Kıvanç Tatlıtuğ gözyaşlarını tutamadığı söylendi.

 KURT EFE ADINI KOYDULAR

2014 yılında Kurt Seyit ve Şura'nın setinde aşk yaşamaya başlayan çift, çocuklarına diziden esinlenerek Kurt Efe adını koymaya karar verdi. Oğullarına neden Kurt adını verdikleriyle ilgili açıklama yapan Tatlıtuğ, "Evet, çocuğumuzun adını Kurt koyacağız. Birçok Türk destanında adı geçiyor. Hayvanların arketiplerini de araştırdım. Kurt, öğretici, yol gösterici, tek eşli, aile kuran güçlü bir karakter olduğu için oğlumuza Kurt adını koymaya karar verdik" dedi.

HAMİLELİK POZLARINI PAYLAŞTI

Geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçen Başak Dizer, farklı kıyafet ve mekanlarda pozlar verdi. Instagram'da 830 binden fazla takipçisi bulunan Dizer, dün hamilelik pozlarını "Seni beklerken" notuyla paylaştı. Dizer'in heyecanını paylaştığı fotoğraflarına Müge Boz, Kıvanç Kasabalı, Meriç Aral, Cansu Tosun ve Nilgün Belgün gibi isimlerden yorum yağdı.

Yorumlar