Ferhat Göçer'den evde mini konser

Koronavirüs salgınından dolayı evden çıkmayan Ferhat Göçer evden hayranlarına canlı mini konser verip hayranlarını evden çıkmamaları için uyardı.

Ferhat Göçer'den evde mini konser
Son Güncelleme: 24 Mart 2020 Salı 10:20
24 Mart 2020 Salı 09:59

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkarak bütün dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüsle mücadele için Sağlık Bakanlığı "Evde Kal" çağrısı yapmıştı. Çağrıya uyan vatandaşlar ihtiyaçları olmadığı takdirde sokağa çıkmamaya başladı.

Ferhat Göçer'den canlı konser

Salgına karşı geliştirilen önlemlere destek veren birçok sanatçı, evde kalan hayranları için sosyal medya hesapları üzerinden canlı mini konserler düzenlemeye başladı. Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer de "Evde Kal" uyarısına destek vermek amacıyla sosyal medya hesapları üzerinden canlı konser düzenledi.

Evinden yaptığı canlı yayında hayranlarıyla buluşan Göçer, sevilen şarkılarını seslendirdi. Özellikle hayranlarından gelen istek parçaları seslendiren Göçer, koronavirüsle ilgili tavsiyelerde de bulundu.

"Yalvarıyorum"

Ferhat Göçer, "Sevdiklerimiz için hijyene dikkat edelim ve evde kalalım. Yalvarıyorum size. Hatta hastaymışız ve başkalarına bulaştırmamamız gerekiyormuş gibi davranalım. Bu karantina döneminde sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Yorumlar