Çağla'dan Deniz Seki hakkında sert sözler!

Şarkıcı Çağla, İbo Show'da Ahmet Kaya'nın şarkısı Nereden Bileceksin'i seslendirirken detone olan Deniz Seki hakkında 'Detone show' yorumunu yazdı. Deniz Seki de yanıt vererek tartışmanın fitilini ateşledi. Çağla, Seki'ye sert sözler söyledi.

Çağla'dan Deniz Seki hakkında sert sözler!
Son Güncelleme: 2 Nisan 2021 Cuma 19:03
2 Nisan 2021 Cuma 18:58

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, geçtiğimiz aylarda İbo Show'a konuk oldu ve Ahmet Kaya'nın 'Nerden Bileceksiniz' şarkısını canlı olarak seslendirdi. Detone olan Seki, sosyal medyanın diline düşerken bir eleştiri de Çağla'dan geldi. Saz mı Caz mı şarkısı ile büyük başarılar elde eden Çağla, 'Detone show' yorumunu yazdı.

Deniz Seki, gelen eleştirinin ardından Çağla hakkında 'Kendisine ait bir şarkısı bile olmayan Vücuduyla bir yerlere gelmeye çalışan kadın mı söylüyor bana bunları' ifadelerini kullandı.

Söylemezsem Olmaz canlı yayınına katılan Çağla, Deniz Seki hakkında yöneltilen sorulara yanıt verirken sert ifadeler kullandı. Çağla, şunları söyledi:

'Vücudunla bir yerlere gelmek istiyorsun dedi şimdi kendi 40 kilo kalmaya çalışıyor. Shoplu resimleri koyuyor tanınmaz halde. Bir röportaj yapsalar çıkacak foyası ortaya. Ben yıllardır işimi yapıyorum. Yıllardır şarkı söyleyerek bir yerlere gelmeye çalışıyorum. Ama tabi ki fiziğimin avantajlarını kullanıyorum.'

Deniz Seki'nin Çağla'nın açıklamasının ardından ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu.

Yorumlar