Melike İpek Yalova ile Altuğ Gültan boşanıyor: Bizim için en doğrusu bu olduğuna inandık

İki yıl önce dünya evine giren oyuncu Melike İpek Yalova ile yapımcı Altuğ Gültan'ın boşanacağı iddia edildi. iddiaların doğru olduğunu söyleyen Yalova, Bizim için en doğrusu bu olduğuna inandık ve ortak bir karar aldık" açıklamasında bulundu.

Melike İpek Yalova ile Altuğ Gültan boşanıyor: Bizim için en doğrusu bu olduğuna inandık - Sayfa 1

Son dönemin popüler oyuncularından olan Melike İpek Yalova, yaklaşık 7 yıldır birlikte olduğu yapımcı Altan Gültan ile 2019'da nikah masasına oturmuştu.

İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan çiftten kötü haber geldi. Yalova ve Gültan boşanma kararı aldığı öne sürüldü.

Çıkan haberlerin ardından ünlü oyuncu sessizliğini bozdu.

1 5
 
Melike İpek Yalova ile Altuğ Gültan boşanıyor: Bizim için en doğrusu bu olduğuna inandık - Sayfa 2

Boşanma iddialarını doğrulayan Melike İpek Yalova, "Yollarımızı ayırıyor olduğumuz doğru fakat yanlış anlaşılan bir duruma açıklık getirmek isterim. Biz birlikteliğimiz boyunca birbirimize en başta hep dost ve yol arkadaşı olduk. Evliliği sonlandırma kararımız da uzun bir süre önce, bizim için en doğrusunun bu olduğuna inanarak ve defalarca üzerine konuşarak yine birlikte aldık; ortak kararımızdır" ifadelerini kullandı.

2 5
 
Melike İpek Yalova ile Altuğ Gültan boşanıyor: Bizim için en doğrusu bu olduğuna inandık - Sayfa 3

Bu süreç zarfının sessizce devam etmesini isteyen Yalova, "İçinde olduğumuz süreci yönetirken çok kıymet verdiğimiz ailelerimizin incinmemesi birinci önceliğimiz. Sevdiğimiz insanları korumak adına, bu konunun hakettiği medeniyet çerçevesinde sakin ve sessizce ilerlemesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, çalışacağız. Sizlerden de konuyla ilgili hassasiyet ve anlayışınızı rica ederiz. Çok teşekkürler" şeklinde konuştu.

3 5
 
Melike İpek Yalova ile Altuğ Gültan boşanıyor: Bizim için en doğrusu bu olduğuna inandık - Sayfa 4

Melike İpek Yalova, oyunculuk serüveni hakkında şöyle konuşmuştu:

Çok yakın bir arkadaşımla öğle balıkçıya gittim. Orada Allah rahmet eylesin Meral Okay, Mehmet Günsür ve Muhteşem Yüzyıl’ın yapımcısı Nermin Eroğlu varmış. Ben sadece Meral hanım ve Mehmet beyi biliyorum. Nermin hanım yanıma geldi ‘Rol için sizi düşündük. Ne iş yapıyorsunuz hiç bilmiyorum ama bir ara bana uğrar mısınız?’ dedi. Kartını bıraktı. Gittim, deneme çekimi yapıldı. Hepsinin onayı çıktı ve başladım.

4 5