Berrak Tüzünataç'ın 'Uraz Kaygılaroğlu' sessizliği

Arnavutköy'de objektiflere yansıyan Berrak Tüzünataç, gazetecilerin, "Uraz Kaygılaroğlu ile ayrıldığınız yönünde haberler çıktı. Bir şey söylemek ister misiniz?" sorusuna yanıt verdi

Berrak Tüzünataç'ın 'Uraz Kaygılaroğlu' sessizliği - Sayfa 1

Kendisi gibi oyuncu olan Uraz Kaygılaroğlu ile sürpriz bir şekilde yollarını ayıran Berrak Tüzünataç, önceki gün Arnavutköy Sahili'nde görüntülendi.

1 6
 
Berrak Tüzünataç'ın 'Uraz Kaygılaroğlu' sessizliği - Sayfa 2

36 yaşındaki Tüzünataç, bir anda karşısına çıkan muhabirleri görünce, "Ayy arkadaşlar, ödümü kopardınız. Böyle ansızın çıkmayın, rica ediyorum" dedi.

2 6
 
Berrak Tüzünataç'ın 'Uraz Kaygılaroğlu' sessizliği - Sayfa 3

Oyuncu, gazetecilerin, "Berrak Hanım nasılsınız? Güzel bir tatil yaptınız" sözleri üzerine, "Evet, çok iyi geldi. Sağlık takviyesi oldu. Ertelenen işlerim vardı, şimdi onlarla ilgilenmek gerekiyor. Sanırım birçok kişinin tatili sarkacak" ifadelerini kullandı.

3 6
 
Berrak Tüzünataç'ın 'Uraz Kaygılaroğlu' sessizliği - Sayfa 4

Tüzünataç, "Uraz Kaygılaroğlu ile ayrıldığınız yönünde haberler çıktı. Bir şey söylemek ister misiniz?" sorularına ise, "Hayır, söylemek istemem. Arkadaşlar beni biliyorsunuz. Özel hayatımla ilgili asla konuşmadım, konuşmam da... Sizlere kolay gelsin" cevabını vererek, evinin yolunu tuttu.

4 6