TRT, Masumlar Apartmanı'nın yerine bu diziyi koyacak

Geçtiğimiz iki sezon 'Masumlar Apartmanı' ile ekranlarda fırtınalar estiren TRT'nin, yeni sezon için de benzer bir dizi hazırladığı öğrenildi. Atike Hınçlıer’in 'Yürek Çıkmazı' kitabından uyarlanacak 'Cennet’in Çocukları' adlı dizi, etkili ve gerçek bir aile hikayesini ekranlara taşıyacak.

TRT, Masumlar Apartmanı'nın yerine bu diziyi koyacak
Son Güncelleme: 4 Ağustos 2022 Perşembe 16:22
4 Ağustos 2022 Perşembe 16:20

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük çıkış yakalayarak reyting rekorları kıran fakat daha sonra birtakım oyuncu değişiklikleri nedeniyle kan kaybetmeye başlayan 'Masumlar Apartmanı' dizisinin yerini dolduracak proje belli oldu. Geçtiğimiz sezon ekranlara veda eden dizinin ev sahibi TRT, yine etkili ve gerçek bir aile hikayesini ekrana taşıyacak.

Tv100'de yer alan habere göre; diziyi Faruk Turgut’un patronu olduğu Gold Film çekecek. Hazırlıkları süren proje Atike Hınçlıer’in 'Yürek Çıkmazı' kitabından yola çıkılarak yazılıyor.

Oyuncu kadrosu oluşturuluyor

'Cennet’in Çocukları' adlı diziyi Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar yazıyor. Dizide şiddet, alkolizm, kişilik bozukluğu ve pişmanlığın uçuruma sürüklediği bir adam, tırnaklarıyla yaşama tutunmaya çalışan güçlü bir kadın ve çocuklarının gerçek hikayesi anlatılacak. Seyirciyi sarsacak olan projenin şu günlerde yoğun bir şekilde oyuncu seçimleri yapılıyor.

Yorumlar