MHP'den BİM'in patronuna: Tecavüzcü elleri kıracağız

MHP’li Semih Yalçın, Bahçeli'nin sözleri sonrası yaptığı açıklama nedeniyle BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç'ı hedef aldı. Yalçın, Aykaç için "salyalarını akıtmış" ifadesini kullanırken; “Halkın ekmeğine uzattıkları haris ve tecavüzcü elleri kıracağız.” dedi.

MHP'den BİM'in patronuna: Tecavüzcü elleri kıracağız
Son Güncelleme: 2 Aralık 2022 Cuma 14:53
2 Aralık 2022 Cuma 14:49

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli'nin marketlere yönelik yaptığı sert eleştirilere BİM'den gelen cevaba partiden sert cevap geldi.
 
BİM İcra Kurulu Başkanı Aykaç yaptığı açıklamada  "FETÖ Örgütüyle bizi tehdit eden parti liderlerine söyleyeceklerimiz var. Bu ülkenin güzel insanları sizlerin yalanlarına hiçbir şekilde itibar etmediler. Bu süreçte o bahsedilen zincir marketleri diye altını çizerek söylenen üç harfliler diye bizleri farklı yere koyan ve bunları koymaya çalışan ve Müslüman olduğunu iddia eden bu insanlara söyleyeceklerimiz var. Lütfen aynaya baksınlar. Kendilerini göreceklerdir. Bunların hepsinde bir art niyet vardır. Bir algı yönetimi vardır. Bunlara tüketicimiz hiçbir zaman karşılık vermemiştir" demişti.
 
MHP'DEN CEVAP GELDİ
 
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ise yaptığı son dakika açıklamasında sert ifadelerle BİM'e yüklendi ve şu ifadeleri kullandı:
 

1-BİM İcra Kurulu Üyesi sıfatını taşıyan Galip Aykaç nam ahlaksız ve edepsiz hortumcu, piyasa spekülasyonuyla ceplerini dolduran bazı süpermarketlerin kirli oyunlarının Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli tarafından ifşa edilmesinden ötürü salyalarını akıtmış.

2- Yıllardır halkın sırtına kene gibi yapıştıkları vatandaşın kanını emen asalaklar, bundan böyle MHP’yi karşılarında bulacaklar.

3-Uzunca bir süredir petrol fiyatları düşüşte iken, enflasyonun ateşi düşme eğilimindeyken, döviz kuru yatay seyir izlerken; halkın ihtiyaç duyduğu temel gıda ürünlerine her hafta insafsızca zam yapan haramzadelerin, artık amansız hasmıyız.

4- Fiyatlarla keyfî olarak oynayıp hayat pahalılığını körükleyen, akıllarınca halkı infiale ve kaosa sevk ederek iktidarı düşürme planları yapan, bitip tükenmek bilmeyen kazanma hırslarıyla FİYAT TERÖRÜ yaratan FETÖ yanlısı siyaset ve piyasa simsarlarına aman vermeyeceğiz.

5- Piyasadaki olağan dışı fiyat artışlarının müsebbip ve müşevviki bazı süpermarketlerin ortak hareket ederek halkın ekmeğine uzattıkları haris ve tecavüzcü elleri kıracağız. Halkın hakkını, haram kâr istiflenmiş kursaklarından çıkaracağız.

6 (son)-Kirli ellerini cebimizden çekmeyen, Kırk Haramiler misali her köşe başını tutan, FETÖ’vari çıkar ortaklığı oluşturarak bize tuzak kurmaya yeltenen bazı süpermarketlerin spekülatör sahipleriyle yöneticilerine karşı aziz milletimizi uyanık olmaya davet ediyoruz.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar