Sancaktepe Belediyesi’nde jakuzi iddialarına Şeyma Döğücü’den yanıt!

AK Parti'den CHP'ye geçen Sancaktepe Belediyesi'nin önceki dönemi hakkında ortaya bir iddia atıldı. Ekrem İmamoğlu'nun kampanya direktörü Necati Özkan, "Bir sürü dinlenme odası, jakuzi, yemek odası ve 200 metrekare mutfak var. Bu nasıl olabilir?" dedi. Sancaktepe'nin eski başkanı Şeyma Döğücü'den yanıt gecikmedi.

Sancaktepe Belediyesi’nde jakuzi iddialarına Şeyma Döğücü’den yanıt!
Son Güncelleme: 7 Nisan 2024 Pazar 04:44
7 Nisan 2024 Pazar 04:09

31 Mart seçimlerinde AK Parti'den CHP'ye geçen Sancaktepe Belediyesi hakkında, Ekrem İmamoğlu'na yakın bir isimden ortaya iddia atıldı.

İmamoğlu'nun kampanya direktörü Necati Özkan, "Alper Yeğin’i kutlamak için Sancaktepe Belediyesi’ne gittim. Belediyenin başkanlık katı 6 bin metrekare. Bir sürü dinlenme odası, jakuzi, yemek odası ve 200 metrekare mutfak var. Bu nasıl olabilir?" ifadelerini kullanarak ortaya iddia attı.

"İSPATLAMAZSAN SENDEN AŞAĞI İNSAN YOK"

Sancaktepe'nin eski Belediye Başkanı Şeyma Döğücü ise iddialara jet hızında yanıt verdi. Döğücü, şu ifadeleri kullandı: 

"Bir anneye, bir kadına iftira atmanın bedelini hem hukuk önünde hem de milletin vicdanında yargılanarak vereceksiniz. Necati Özkan jakuzi olduğunu ispatlamazsan senden aşağı insan yok. Ayrıca mevcut başkana sesleniyorum; jakuzi olduğunu iddia edenlere karşı hemen şimdi başkanlık makamından canlı yayın açarak bu mevzuyu temizlemenizi vicdan ve haysiyetinize havale ediyorum! Hodri Meydan!

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar