Öğrencisini kitapla darbeden öğretmene soruşturma

İstanbul Beylikdüzü'nde edebiyat öğretmeni bir lise öğrencisini sınıfta gürültü yaptığı gerekçesiyle kitapla darbetti. Sınıfta bulunan bir öğrencinin cep telefonu kamerasına yansıyan olayın ardından öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı.

Öğrencisini kitapla darbeden öğretmene soruşturma
Son Güncelleme: 8 Kasım 2023 Çarşamba 16:43
8 Kasım 2023 Çarşamba 16:40

Beylikdüzü'nde Birlik Sanayi Mesleki Eğitim Merkezi'nde meydana gelen olayda bir edebiyat öğretmeni öğrencisinin kafasına kitapla vurarak darbetti.

İddiaya göre, 9. sınıfta okuyan Yusuf E. gürültü yaptığı gerekçesiyle öğretmeni tarafından uyarıldı. Daha sonra öğretmeniyle tartışan öğrenci, yerine geçerek oturdu. Daha sonra Kendine hakim olamayan edebiyat öğretmeni Mehmet E.B., Yusuf E.’nin yanına gelerek kitapla kafasına vurmaya başladı.

Öğrenci, “hocam” diyerek durmasını istediği esnada ise öğretmen, “daha çok vuracağım” diyerek kitapla vurmaya devam etti.

Sosyal medyada gündem olan görüntülerin ardından öğrenci Yusuf E.’nin yakınları okula gelip öğretmen Mehmet E.B.’yi darp etti.İhbar sonrası olay yerine polis ve ambulans sevk edildi.

Hastaneye sevk edilen Öğretmen Mehmet E.B hakkında Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar