Laiklik elden gidiyor diyen vatandaş kimdir, adı nedir?

Laiklik elden gidiyor diyen vatandaş kimdir, adı nedir? sorusu sosyal medyada vatandaşın gündem olmasıyla akıllarda merak konusu. Peki ama 'Laiklik elden gidiyor' diyen vatandaş kimdir, adı nedir?

Laiklik elden gidiyor diyen vatandaş kimdir, adı nedir?
Son Güncelleme: 16 Mayıs 2018 Çarşamba 13:54
16 Mayıs 2018 Çarşamba 13:49

'Laiklik elden gidiyor' sözleriyle sosyal medyada gündem olan vatandaşa AK Parti sahip çıktı. Peki ama 'Laiklik elden gidiyor' diyen vatandaş kimdir, adı nedir?  
'Laiklik elden gidiyor' diyen vatandaş kimdir, adı nedir?

Sosyal medyayı sallayan sokak röportajında 'Laiklik elden gidiyor', 'İltica geliyor' ve '155'i ararım, içeri aldırırım. Biz burada kürtaj yapıyoruz' sözleriyle gündeme gelen vatandaşın adı Süleyman Çakır.

Sosyal medyayı sallayan sokak röportajında 'Laiklik elden gidiyor', 'İltica geliyor' ve '155'i ararım, içeri aldırırım. Biz burada kürtaj yapıyoruz' sözleriyle gündeme gelen Süleyman Çakır'ı AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan makamında ağırladı.
AK Parti Üsküdar İlçe Örgütü, Süleyman Çakır'a destek verdiklerini duyurarak, 'Cumhurbaşkanımızı ve partimizi savunduğu için sosyal medyada linç edilen Süleyman Çakır'a partimiz sahip çıktı. Tehdit edilen vatandaşımızı, İlçe Başkanımız Adem Kaan Pehlivan makamında ağırladı. Teşkilatımızın avukatları gerekli hukuki süreci başlattı ve sürecin takipçisi olacak' ifadesini kullandı.

 

Yorumlar