Eylem Tok'un oğlu hakkında peş peşe çarpıcı iddialar: Kazadan birkaç ay önce...

Türkiye'nin günlerdir konuştuğu ölümlü kaza sonrası önce Mısır'a ardından ABD'ye kaçan Eylem Tok ve oğlu gündemden düşmüyor. Oğlu Oğuz Murat Aci'yi kaybeden acılı baba Özer Aci, kazadan birkaç ay önce T.C.'nin defalarca hız kamerasına takıldığını ve ceza yediğini söyledi. Ayrıca, T.C.'nin okul arkadaşının annesi de attığı mesajda T.C.'nin okula da lüks araçla geldiğini ileri sürdü.

Eylem Tok'un oğlu hakkında peş peşe çarpıcı iddialar: Kazadan birkaç ay önce...
Son Güncelleme: 25 Mart 2024 Pazartesi 13:58
25 Mart 2024 Pazartesi 13:54

Türkiye'nin gündemine oturan kazayla ilgili Oğuz Murat Aci'nın babası Özer Aci çok önemli bir iddia ortaya attı. Özer, annesi Eylem Tok ile yurt dışına kaçan T.C.'nin okula gidip gelirken de o lüks aracı kullandığı, defalarca kez hız kameralarına yakalandığını söyledi. Aci'ye bu iddiasını destekleyen bir ihbar mesajı da geldi. O mesajı atan T.C.'nin okul arkadaşının annesiydi.

Acılı baba Özer Aci, oğlunu hayattan koparan T.C.'nin aynı lüks araçla, kazadan birkaç ay önce peş peşe hız kameralarına yakalandığını hatta ceza yediğini öne sürdü.

24 GÜN GEÇTİ

Cinayet gibi kazanın üstünden 24 gün geçti ve ABD'ye kaçan Eylem Tok ve oğlu halen tutuklanmadı. Kanal D Haber'in haberine göre Oğuz Murat Aci'nin babası Özer Aci, ehliyetsiz sürücü T.C. ile ilgili çok önemli iddialarda bulundu.

Aci, T.C.'nin kullandığı o lüks aracın Göktürk bölgesinde kazadan birkaç ay önce art arda hız kamerasına takıldığını söyledi ve 5 kez trafik cezası kesildiğini ifade etti.

"ART ARDA CEZA YAZILMIŞ"

Özer Aci, "Bize gelen ihbara göre çocuk o arabayla okula gidip geliyor. Yani kaza geliyorum diyor aslında baştan. Bu araca art arda 5 sefer ceza yazılmış. Bunların hepsi olasılıkla hız cezası ve Göktürk bölgesinde kesilmiş cezalar. Ceza yiyen büyük olasılıkla çocuk. Direksiyonda çocuk var tabii. Görülüyor ki bu araç çocuğa tahsis edilmiş" dedi. Özer Aci'nin iddiasına göre hız ihlallerinin yapıldığı anlarda direksiyonda T.C. vardı.

"OKULA ARABAYLA GELİYOR"

Hatta bu iddiayı destekleyen çok önemli bir mesaj atıldı aileye. O mesajı atan kişi de T.C.'nin okul arkadaşının annesiydi.

Mesajda "Bu elim kazayı yapan çocuk ile kızım aynı okulda. Çocuğun okula da araba ile geldiğini söyleyenler var" ifadesi yer aldı.

ÖĞRETMENLERİNİ DİNLEMEMİŞ

Hatta öğretmenlerinin T.C.'yi okula arabayla gelmemesi konusunda uyardığı, T.C. bu uyarılara aldırış etmediği belirtildi.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar