CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Karar milletin ve karara saygılı olacağız

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 31 Mart seçimleri kapsamında oyunu memleketi Manisa'daki 23 Nisan Ulusal Egemenlik İlkokulu'nda kullandı. Eşi ve kızıyla birlikte geldiği sınıfta sırasını bekleyip sandığa zarfını bırakan Özel, "YSK'yı takip ediyoruz, sorunsuz bir seçim oluyor. Seçimin huzur, güven içinde geçmesini temenni ediyorum" dedi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Karar milletin ve karara saygılı olacağız
Son Güncelleme: 31 Mart 2024 Pazar 11:52
31 Mart 2024 Pazar 11:50

31 Mart seçimleri için 61 milyondan fazla seçmen sandık başına giderken, bu seçmenlerden biri de CHP Genel Başkanı Özgür Özel'di.

EŞİ VE KIZIYLA BİRLİKTE OY KULLANDI

Eşi ve kızıyla birlikte oyunu Manisa'daki 23 Nisan Ulusal Egemenlik İlkokulu'nda kullanan Özgür Özel, oyunu kullandığı okuldan çıkışı sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel oyunu Manisa'da kullandı: Karar milletin ve karara saygılı olacağız - Resim : 1

BASIN MENSUPLARINA AÇIKLAMA YAPTI

Özel, "Değerli basın mensupları, hepinize iyi pazarlar diliyorum. Hangi siyasi partiden olursa olsun seçmenden oy isteyen herkese başarılar diliyoruz. Geçmiş dönemde şikayet ettiğimiz haksızlıklar oldu ancak çok büyük olaylar olmadan bugüne kadar geldik. Zaman zaman seçimlerde tansiyon yükselebilir. Herkese bugün sakinliğini korumaları çağrısını yapıyorum. Kazanma sevincinde, tüm vatandaşlarımıza silahlardan uzak durma çağrısı yapıyoruz. Elbette sevinç gösterileri olacaktır, bu seçimin kaybedeni olmayacaktır. Sandıkta 20 milyon, 30 milyon kişiyiz. Ama yarın 84 milyon kişiyiz. YSK'yi takip ediyoruz. Şu ana kadar bir sorun yok" diye konuştu.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar