Karamollaoğlu: Maaşlara yüzde 50, her şeye zam yüzde 100 zam!

Ekonomide yaşanan ve her geçen gün zamlarla daha da ağırlaşan kriz üzerinden iktidara yüklenen Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, “Müsebbibi iktidar” dedi. Karamollaoğlu, konuyla ilgili, “Yıl başında maaşlar ortalama yüzde 50 artarken, o günden bugüne iğneden ipliğe her şey yüzde 100 ila yüzde 200 arası zamlandı. Çünkü ipin ucu kaçtı” ifadesini kullandı.

Karamollaoğlu: Maaşlara yüzde 50, her şeye zam yüzde 100 zam!
Son Güncelleme: 22 Ocak 2024 Pazartesi 13:31
22 Ocak 2024 Pazartesi 13:28

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ekonomide yaşanan kriz üzerinden iktidara yüklendi. Tek suçlunun iktidar olduğunu ifade eden Saadet Partisi lideri maaşlarda yüzde 50 yapılan zamma karşı çarşıda, pazarda, mağazada yapılan zammın ise yüzde 100, yüzde 200 olduğunu söyledi.

Karamollaoğlu X hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“Yıl başında maaşlar ortalama %50 artarken, o günden bugüne iğneden ipliğe her şey %100 ila %200 arası zamlandı. Çünkü ipin ucu kaçtı! İktidar, sürekli farklı “düşmanlar” ilan etse de; bugünkü tablonun müsebbibi bizzat iktidarın kendisidir, uyguladıkları yanlış politikalardır.

Çünkü 'orta direği' yok eden, dar gelirli vatandaşlarımızı da açlık sınırının dahi altında bir ücrete mahkum eden bu düzen, bozuk bir düzendir! Çünkü bu düzen; ahlakî ve insanî bir düzen değildir! Bu düzen; yoksulun yoksulluğunu, varsılın ise varsıllığını pekiştiren ve kalıcı kılan bir düzendir! Bu düzen; çay kaşığı ile verir gibi yapıp, insanımızın elinden kazanın tamamını alan bir düzendir! Çare ise bu bozuk düzeni değiştirmektir. Saadet Partisi olarak, vatandaşlarımızı ezen bu düzeni değiştirmekte kararlıyız!”

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar