İbrahim Tatlıses'ten sürpriz açıklama: Her an evlenebilirim

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'ten sürpriz evlilik açıklaması geldi. Sosyal medya hesabından evleneceğini duyuran Tatlıses, 'Evlilik yapabilirim çok uzak değil' dedi.

İbrahim Tatlıses'ten sürpriz açıklama: Her an evlenebilirim
Son Güncelleme: 10 Ağustos 2023 Perşembe 16:52
10 Ağustos 2023 Perşembe 16:49

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen İbrahim Tatlıses, adından söz ettirdi. Bugüne kadar 5 evlilik yapan ve 7 çocuğu, 9 torunu bulunan Tatlıses, her an evlenebileceğini duyurdu.

Şimdilerde 10. kez dede olmak için gün sayan İbrahim Tatlıses, evlilik paylaşımıyla dikkat çekti. Geçtiğimiz yıllarda kendisinden yaşça küçük Gülçin Karakaya ile evlilik hazırlığındayken ayrılık yaşayan Tatlıses, son tweetiyle "Evlilik hazırlığı mı yapıyor?" sorusunu akıllara getirdi.

'TEKLİK ALLAH’A MAHSUSTUR TEK YAŞAMAYI SEVMİYORUM'

71 yaşındaki Tatlıses, paylaşımında "Her an bir sürpriz evlilik yapabilirim çok uzak değil" dedi. Ünlü şarkıcı ardından bir tweet daha atıp "Teklik Allah’a mahsustur tek yaşamayı sevmiyorum" ifadelerini kullandı.

Adalet Tatlı, Perihan Savaş, Derya Tuna, Asena, Ayşegül Yıldız gibi isimlerle evlilik yaşayan İbrahim Tatlıses'in İdo Tatlıses, Melek Zübeyde Tatlı, Dilan Çıtak, Elif Ada Tatlı, Ahmet Tatlı, Gülden Tatlı, Gülşen Tatlı adında toplam 7 çocuğu bulunuyor

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar