İBB Başkanı İmamoğlu'ndan adaylık açıklaması!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Haliç Kongre Merkezi'nde basın toplantısı düzenliyor. İmamoğlu, "31 Mart seçimleri bu fütursuzluğa dur seçimi olacaktır. İstanbul'u kazanmak Türkiye'yi kazanmaktır. Bizim yönetimimizdeki İstanbul Türkiye geleceğinin teminatı olmuştur. Demem o ki İstanbul ve Türkiye'nin kaderleri mühürlüdür. Kendimi İstanbul'la mühürlü kabul ediyorum" dedi.

İBB Başkanı İmamoğlu'ndan adaylık açıklaması!
Son Güncelleme: 15 Ağustos 2023 Salı 12:44
15 Ağustos 2023 Salı 12:40

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Haliç Kongre Merkezi'nde basın toplantısı düzenliyor. İmamoğlu, "31 Mart seçimleri bu fütursuzluğa dur seçimi olacaktır. İstanbul'u kazanmak Türkiye'yi kazanmaktır. Bizim yönetimimizdeki İstanbul Türkiye geleceğinin teminatı olmuştur. Demem o ki İstanbul ve Türkiye'nin kaderleri mühürlüdür. Kendimi İstanbul'la mühürlü kabul ediyorum" dedi.

İşte İmamoğlu'nun açıklamalarından satır başları:

"İstanbul'u kazanan Türkiye'yi kazanır. Ben bu sözü çok önemsiyorum. Şüphesiz yerel seçimlerde İstanbul'u kazanmak büyük bir siyasi başarıdır. İstanbul'u kazanan bir belediye başkanı, dünyanın en önemli şehirlerinden birine hizmet etme onuruna ulaşır.

Eğer o kişi bu fırsatı iyi değerlendirir, milletin takdirini kazanırsa, bu başarı onu siyasette çok önemli başarılara taşır.

İstanbul ve Türkiye'nin kaderleri biliyorum mühürlüdür. Ben de kendimi İstanbul ile mühürlü kabul ediyorum.

Hayatımı adadığım bu mukaddes şehre ve 16 milyon hemşerime hizmet etmeyi, Türkiye'ye hizmet etmek ve alternatif bir Türkiye vizyonunu ortaya koymak olarak görüyorum.

Hayatım boyunca bir koltuğa değil misyona aday oldum."

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar

Ali En beğenilen yorum
İstanbul u becerdin de ülkeyi yöneteceksin puhahaha