Selçuk Bayraktar: Gazze halkı için 280 milyon liralık yardıma hazırız

Gazze İsrail tarafından 13 gündür abluka altında. İnsani dramın yaşandığı Gazze için BAYKAR Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar 280 milyon liralık insani yardıma hazır olduğunun açıklamasını yaptı.

Selçuk Bayraktar: Gazze halkı için 280 milyon liralık yardıma hazırız
Son Güncelleme: 20 Ekim 2023 Cuma 07:48
20 Ekim 2023 Cuma 07:45

İsrail, abluka altındaki Gazze Şeridi'nde yönelik saldırılarında can kaybı her geçen gün artıyor. Baykar Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Gazze halkına BAYKAR olarak 280 milyon liralık insani yardım yapmaya hazır olduklarını belirterek "Tüm insanlığı Gazze’de yaşanan katliamların durdurulması için harekete geçmeye davet ediyoruz. Sessiz kalmak bu katliamlara ortak olmaktır." dedi.

Baykar Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;

 "Gazze'de insanlık tarihinin en ağır dramlarından biri yaşanıyor. İsrail, kadın, çocuk demeden masum sivilleri katlediyor. Hastaneleri, okulları, ibadethaneleri bombalayarak savaş suçu işliyor. Kimliğini soykırımla mücadele etmeye borçlu olanlar, bugün soykırıma başvurarak hak iddia ediyor. Uluslararası kamuoyunun harekete geçmesi, barışın ve adaletin acilen tesis edilmesi gerekiyor. BAYKAR olarak Gazze halkı için 280 milyon liralık insani yardım yapmaya hazırız. Tüm insanlığı Gazze’de yaşanan katliamların durdurulması için harekete geçmeye davet ediyoruz. Sessiz kalmak bu katliamlara ortak olmaktır" ifadelerine yer verdi.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar