Erol Bulut ayrılık sonrası ilk kez konuştu!

Beşiktaş derbisi sonrası Fenerbahçe ile yolları ayrılan Erol Bulut'un yakın çevresine yaptığı konuşma ortaya çıktı.

Erol Bulut ayrılık sonrası ilk kez konuştu! - Sayfa 1

1-1 sona eren Beşiktaş derbisi sonrası görevinden ayrılan Erol Bulut, Fenerbahçe ile olan veda sürecini yakın çevresiyle paylaştı. 

1 6
 
Erol Bulut ayrılık sonrası ilk kez konuştu! - Sayfa 2

Sarı-lacivertli takımı 59 puanla ligde 3. sırada bırakan Erol Bulut’un özellikle şampiyonluk yarışındaki şanslarının devam ederken sürpriz bir şekilde ayrılmasına dikkat çektiği aktarıldı.

2 6
 
Erol Bulut ayrılık sonrası ilk kez konuştu! - Sayfa 3

“Böyle erken bir ayrılık beklemiyordum''

Milliyet gazetesinin aktardığı habere göre; bu sezon 21 takımlı bir lig oynandığını ve son 4 yıldaki en iyi puan ortalaması yakaladıklarını anımsatan 45 yaşındaki teknik adamın, “Böyle erken bir ayrılık beklemiyordum. Görevi bıraktığımız şu zamana bakarsak Fenerbahçe halen daha şampiyonluk yarışının içinde ve uzun bir süre sayılabilecek 10 hafta var. 

3 6
 
Erol Bulut ayrılık sonrası ilk kez konuştu! - Sayfa 4

Fenerbahçe’yi şampiyonluk yarışının içinde tutmaya çalıştık ve tuttuk. Puan ortalamamıza bakılırsa da son 4 yılın en iyi puan ortalamasını yakalamışız. 30 haftaların ortalamalarına baktığınızda son 4 yılın en iyisiyiz. Deplasmanlarda da tarihe geçen en iyi sonuçları almışız. Bir dönem yakaladığımız galibiyet serisi de vardı. Ama şanssız sakatlıkları çok arka arkaya yaşadık” ifadelerini kullandığı belirtildi.

4 6