Dervişoğlu'ndan Akşener'e bayram ziyareti: Dünümüz de bizim, yarınlarımız da…

İYİ Parti'nin 5. Kurultayı'nda genel başkan seçilen Dervişoğlu, Kurucu Genel Başkan Akşener'e bayram ziyaretinde bulundu. Dervişoğlu, sosyal medya hesabından fotoğraflarını paylaşarak "Dünümüz de bizim, yarınlarımız da…" notunu düştü.

Dervişoğlu'ndan Akşener'e bayram ziyareti: Dünümüz de bizim, yarınlarımız da…
Son Güncelleme: 19 Haziran 2024 Çarşamba 16:50
19 Haziran 2024 Çarşamba 16:42

İYİ Parti'de 31 Mart yerel seçimlerin ardından yapılan 5. Olağanüstü Kurultayı'nda üçüncü turda en çok oyu alarak Genel Başkan seçilen Müsavat Dervişoğlu, eski Genel Başkan Meral Akşener'e bayram ziyaretinde bulundu.

 
 

Sosyal medya hesabından ziyarete ilişkin fotoğraflar paylaşan Dervişoğlu, paylaşımında "Bayramın son günü ailece Kurucu Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i ziyaret edip, hayır dualarını aldık. Ev sahiplikleri ve misafirperverlikleri için Tuncer ağabeye de sonsuz teşekkürler. Dünümüz de bizim, yarınlarımız da…" ifadelerine yer verdi.

gqbtixsxiaawrxv.jpeg

Dervişoğlu'nun paylaşımı şu şekilde:

"Bayramın son günü ailece Kurucu Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i ziyaret edip, hayır dualarını aldık. Ev sahiplikleri ve misafirperverlikleri için Tuncer ağabeye de sonsuz teşekkürler. Dünümüz de bizim, yarınlarımız da…"

AKŞENER: ZİYARETLERİ İÇİN YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

Akşener ise Dervişoğlu'nun paylaşımını alıntılayarak "Kurban Bayramı vesilesiyle evimize gelen İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Müsavat Dervişoğlu’na ve kıymetli ailesine nazik ziyaretleri için yürekten teşekkür ediyorum." dedi.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar