İBB Adayı Kurum: Deprem bölgesinden elimizi hiç çekmeyeceğiz

Gaziosmanpaşa’da yaşayan depremzede aileyi evinde ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, “Deprem bölgesinden elimizi hiç çekmeyeceğiz. 1 Nisan'dan itibaren inşallah depremzedelerin ne ihtiyacı varsa ilgileneceğiz.” dedi.

İBB Adayı Kurum: Deprem bölgesinden elimizi hiç çekmeyeceğiz
Son Güncelleme: 7 Şubat 2024 Çarşamba 22:35
6 Şubat 2024 Salı 23:25

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Gaziosmanpaşa’da yaşayan depremzede aileyi evinde ziyaret etti. Hataylı anne Halime Arslan, çocukları Nevrez Emir Arslan ve Osman Efe Arslan ile bir araya gelen Kurum, aileye baş sağlığı ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Ziyarette depremde hayatını kaybedenler için dua edildi.

Kurum, 13 yaşındaki Nevrez Emir'e Real Madrid, 16 yaşındaki Osman Efe'ye de depremde hayatını kaybeden babasının memleketi sebebiyle Trabzonspor forması ve tablet hediye etti.

“Deprem bölgesinden elimizi hiç çekmeyeceğiz. 1 Nisan'dan itibaren inşallah depremzedelerin ne ihtiyacı varsa ilgileneceğiz.” diyen Kurum’a ziyaretlerinde, eşi Şengül Kurum, Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir eşlik etti.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar