Esra Erol'da duyanların kanı dondu! Dadı Meryem 8 yaşındaki çocuğu diri diri gömmüş

Ünlü sunucu Esra Erol'un programında ele alınan konu duyanları dehşete düşürdü. Eşiyle barışmak için katılan Mehmet Altun'un eşi Rabia Altun, çocuklarının dadısı ile aldatıldığını öne sürdü. Ardından programa katılan dadı Meryem hakkında korkunç bir gerçek ortaya çıktı. Meryem'in 8 yaşındaki küçük kızı diri diri gömerek öldürdüğü öğrenildi.

Esra Erol'da duyanların kanı dondu! Dadı Meryem 8 yaşındaki çocuğu diri diri gömmüş
Son Güncelleme: 5 Nisan 2024 Cuma 11:16
5 Nisan 2024 Cuma 11:11

Ünlü sunucu Esra Erol'da programında işlenen konular sık sık sosyal medyanın gündemine oturuyor. Programda bu defa Dadı Meryem hakkında ortaya çıkan gerçekler duyanları dehşete düşürdü.

Esra Erol'da programının bu haftaki bölümünde, Mehmet Altun adında bir katılımcı, ayrı olduğu 6 yıllık eşiyle barışmak istediğini ve Esra Erol'dan yardım istediğini dile getirdi. Mehmet Altun, karısını 15 kez aldığını kabul ederken, evliliğin sorunlarının bir kısmını kayınpederine atfetti.

Mehmet Altun'un eşi Rabia Altun ise eşinin son olarak kendisini çocuklarının dadısıyla aldattığını iddia etti ve bu iddiayı desteklemek için mesajları ortaya çıkardı. Ancak, Dadı Meryem hakkında ortaya çıkan şoke edici gerçekler, programın gündemine oturdu.

8 YAŞINDA ÇOCUĞU DİRİ DİRİ GÖMMÜŞ

Esra Erol canlı yayında "Dün gece ihbar hattına bir mesaj geldi. Sen bu konuyla ilgili cezaevine girip çıkmışsın." diyerek dadı Meryem'e işlediği suçu sordu. Cezaevine girdiğini kabul eden Meryem "Cinayet suçundan 9 yıl yattım" dedi.

Esra Erol "Geçmişte işlemiş olduğun cinayette mağdur olan kim? 8 yaşında bir kız çocuğu. Sen bu olaydan sonra çocuklara yaklaşmamalısın." deyince stüdyo buz kesti.

Dadı Meryem ise "O olay olduğunda ben 16 yaşındaydım. Kazayla ilgili olan bir durum." diyerek kendini savundu.

Esra Erol, dehşete düşüren olayın ayrıntılarını da aktardı. Erol, "8 yaşındaki Hasret, gömülü halde bulundu. Jandarma kendi aramalarında ıslak zeminde köpeklerle araştırma yapıyorlar. Kullanılmayan bir binada gömülü halde bulunuyor" ifadelerini kullandı.


HAPİSTEN ÇIKIP CİNSİYET DEĞİŞTİRMİŞ

Cinayeti işlediğinde 16 yaşında Serkan adlı bir erkek olduğu öğrenilen Meryem'in hapisten çıktıktan sonra cinsiyetini değiştirdiği anlaşıldı.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar