Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 23 Nisan mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Nisan Millî Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 104’üncü yıl dönümünü ve gözümüzün nuru evlatlarımızın 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 23 Nisan mesajı
Son Güncelleme: 23 Nisan 2024 Salı 17:28
23 Nisan 2024 Salı 17:24

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle sosyal medya platformu X'te bir kutlama mesajı paylaştı. Erdoğan, mesajında Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 104'üncü kuruluş yıl dönümünü kutlarken, çocukların 23 Nisan Millî Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı da tebrik etti.

YAVRULARIMIZIN HER GÜNÜNÜN BAYRAM NEŞESİYLE GEÇMESİNİ DİLİYORUM

Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında şu ifadelere yer verdi: "Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 104’üncü yıl dönümünü ve gözümüzün nuru evlatlarımızın 23 Nisan Millî Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın her gününün bayram neşesiyle geçmesini diliyorum. Büyük Millet Meclisi'nin ilk Başkanı, Kurtuluş Savaşı'nın Başkomutanı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ülkemizin bugüne ulaşmasında emeği geçen herkesi saygıyla anıyorum."

ŞEHİTLERİ UNUTMADI

Erdoğan, istiklal ve istikbal için canlarını feda eden kahraman şehitlere Allah'tan rahmet dileyerek, "Vatanımız için hayatlarını feda eden şehitlerimizin her birine Allah’tan rahmet niyaz ediyorum," dedi.

BEŞTEPE'DE ÇOCUKLARI KABUL ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Türk Dünyası Çocukları ve TRT Çocuk Şenliği Konuk Çocukları kabul etti.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar