Konya'da dehşete düşüren olay: 'Cin çıkarma' seansında öldürüldü

Konya'da Hasen Alluş isimli şahıs, "cin çıkarması" için evine çağırdığı kişinin müdahalesi sebebiyle hayatını kaybetti. Şahsa yapılan otopside; boynunda boğmaya bağlı izler, boynunda ve kaburgalarında da kırıklar tespit edildi. Olaya ilişkin 6 şüpheli gözaltına alındı.

Konya'da dehşete düşüren olay: 'Cin çıkarma' seansında öldürüldü
Son Güncelleme: 19 Kasım 2022 Cumartesi 16:25
19 Kasım 2022 Cumartesi 16:22

Konya'nın Ereğli ilçesi Ziya Gökalp Mahallesi’nde oturan Suriye uyruklu Hasen Alluş (38), perşembe günü yakınları tarafından Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kalbinin durduğu belirlenen Hasen Alluş, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Alluş’un yapılan otopsisinde, boynunda boğmaya bağlı izler, boynunda ve kaburgalarında da kırıklar tespit edildi.

'CİN ÇIKARSIN' DİYE EVE ÇAĞIRMIŞLAR

Bunun üzerine polis, ailesinin ifadesine başvurdu. Ailesi, Alluş’u ölmeden önce ‘cin çıkarma’ için İbrahim El Hac Ali’yi eve çağırdıklarını, Ali’nin, içindeki cini çıkarmak için Alluş’un boğazını sıktığını, kalbinin durduğunu anlayınca kalp masajı yaptıklarını, ardından da hastaneye götürdüklerini söyledi.

Polis İbrahim El Hac Ali ile Hasen Alluş’un eşi Hasne A. (37), bacanağı İbrahim El H. (37), eşinin kardeşi Yüsra A. (30) ile çocukları Verde (17) ile Hüseyin A.’yı (15) gözaltına aldı.

Hasen Alluş, otopsisinin ardından Ereğli ilçesinde toprağa verilirken, şüphelilerin sorgularının sürdüğü belirtildi.

 

Yorumlar