Bahçeli: CHP ve DEM'in ayrı aday çıkarması sinsi oyun

MHP lideri Devlet Bahçeli, DEM partinin İstanbul'dan aday çıkarmasının siyasi bir hesap olduğunu söyledi ve "CHP ile DEM'in ayrı aday çıkarması sinsi bir oyundur." dedi.

Bahçeli: CHP ve DEM'in ayrı aday çıkarması sinsi oyun
Son Güncelleme: 11 Şubat 2024 Pazar 18:06
11 Şubat 2024 Pazar 17:59

MHP Genel Başkanı Bahçeli, MHP Ankara İl Başkanlığı Seçmen İletişim Merkezi Açılış Töreni'nde açıklamalarda bulundu.

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:

Sayın Altınok işinin ehli Ankara'nın sevdalısıdır. Kahramankazan'dan Yenimahalle'ye, Çamlıdere'den Çubuk'a Cumhur İttifakı mührünü vuracaktır. Altı ok değil altın çağı başlamıştır.

Ankara'da yaşayan tüm vatandaşlarımıza elimizi uzatıyoruz. Gönül vermedikçe gönül bulamayacağımızın farkındayız. Milletimize gönlümüzü verdik ülkemize ömrümüzü adadık.

"CHP'DEKİ BELEDİYELERİ ALACAĞIZ"

Hiç kimseyi öteki görmüyoruz. Milletimize aşkımız hakikattir. Bu ilhamla Türkiye'mizin her yerindeyiz. Cumhur İttifakı dur durak bilmeden çalışıyor. 31 Mart 2024 tarihinde yapılan seçime dolu dolu hazırlanacağız. Küresel sömürü çarkında öğütülen bu suretle iktidara değil Türkiye'ye muhalefet eden partilere meydanın boş olmadığını göstereceğiz.

31 Mart seçimleri ile kayıp yıllar son bulacak. Belediye kaynaklarını teröristlere sevk eden dalaverecilerden millerimiz hesap soracak. Devletin kasasını gasp edip Türkiye Cumhuriyeti'ne kafa tutan çürümüşler kenara çekilecek. Zamana ve mekana göre görüş değiştirmeyiz. CHP'deki belediyeleri alacağız.

Türk milletinin desteği ile Türk ve Türkiye yüzyılı hedefleri hayata geçecektir. Cumhuriyetin yeni yüzyılında toplumsal yaraların sarıldığı, milli ve manevi değerlerle kenetlenmiş Türkiye'ye vasıl olmak hepimizin gayesidir.

"BÜROKRATİK OLİGARŞİNİN SUYU KESİLMİŞTİR"

Uzlaşmanın zemini Ankara'nın tarihi miras ve emanetleri. Altından kalkamayacağımız sorun yoktur. Devlet ile millet arasında uyum sağlanmışsa bunun sebebi cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine aittir. Çatlak sesler dinmiş, karar alma süreçleri seriye bağlanmış, bürokratik oligarşinin suyu kesilmiştir.

Vatan ve millet sevdamızdan asla vazgeçmeyeceğiz. Biz Türkiye aşığı Milliyetçi Hareket Partisiyiz.

Bizim üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur. Sürekli erteleyerek ulaşacağımız hiçbir yer yoktur.

DEM VE CHP'YE TEPKİ

DEM'lenmiş CHP karışık ve kavgalıdır. CHP ile DEM'in ayrı ayrı aday belirlemesi sinsice bir oyundur. Bu planlar tutmayacaktır. Cumhur İttifakı gönülleri buluşturuyor. İttifakımız zalimlere karşı cumhurun iradesidir.

İttifakımız bölünmeye parçalanmaya karşı milli kenetlenmenin teminidir.

Artık karar anı gelmiştir. Herkes tavrını belirlemek zorundadır. Ya kardeşliğin devamını isteyeceğiz ya da ağır yıkımı göze alacağız. Cumhur ittifakı tarafını belirlemiştir, Cumhur ittifakı Ankara'dan, Türkiye'den yanadır. Milletimizi Cumhur İttifakı'na davet ediyorum. Ülküdaşlarıma diyorum ki Altınok'la beraber diğer adaylarımızla cadde cadde dolaşacak ve Altınok'la altın çağı başlatacaksınız. Fason milliyetçilere aldanacak yoktur. Hem demlenip hem milliyetçi olmak yoktur. Gün birleşme günüdür. Cumhur İttifakı'nın gönlünde herkese yer vardır. CHP'ye oy veren kardeşlerim oyalanmayın, yalanlara kanmayın. CHP yönetimi zillete düşmüş, Türkiye'ye muhaliflerinin yönetimine geçmiştir. Terör devletine onay veren CHP'dir. DEM'cilerle pazarlık yapıp belediyeleri peşkeş çekmeye çalışan CHP'dir. İhmale düşmeden 31 Mart seçimlerine hazırlanacağız.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar