Buse Acar'ın 516 gündür bir izine rastlanılmadı!

Antalya'nın Kemer ilçesinde, geçen yıl 25 Ocak'ta hortum felaketinde kaybolan üniversite öğrencisi Kader Buse Acar'dan (20) bir ize 516 gündür rastlanılmadı

Buse Acar'ın 516 gündür bir izine rastlanılmadı!
Son Güncelleme: 23 Haziran 2020 Salı 13:01
23 Haziran 2020 Salı 12:31

Antalya Kemer'de, 24 Ocak 2019'da meydana gelen hortum felaketinde, annesinin kullandığı aracın Ağva Deresi'ne sürüklenmesi sonucu kaybolan üniversite öğrencisi Kader Buse Acar'dan (20) bir iz bulunamadı. Kaybolduğu günden itibaren jandarma, Sahil Güvenlik, emniyet ekiplerince aylarca yapılan aramalarda sadece 25 Ocak 2019'da Kader Buse Acar'a ait çanta ve içindeki şarj cihazı, küpe, tarak ve şal gibi malzemeler, aracın sürüklendiği derenin ıslahında, yan duvarları tutması için konulan kayaların arasında bulundu.

Ayakkabısının sol teki bulundu

Kader Buse Acar'ı arama çalışmaları, Ağva Deresi'nden denize doğru sürdürüldü. Derenin denize döküldüğü noktanın sağ tarafında yer alan Çamyuva sahilindeki 4 yıldızlı otelin plajında, 27 Ocak'ta ise Kader Buse Acar'a ait ayakkabının sol tekine ulaşıldı.

Anne ve babasının yüreği yanıyor

Acılı baba Ahmet Acar ve anne Ayla Acar ise hâlâ sosyal medya paylaşımlarında, kızlarına özlemlerini ve evlatlarının bulunamamasının verdiği üzüntüyü aktardıkları yazılarla yürek dağlıyor.

Yorumlar