Fahiş kira artışına hapis cezası yolda! Bakan Bozdağ: 3 alternatif hazırladık

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, fahiş kira artışına yönelik yeni dönemde yaptırım getirmenin söz konusu olduğunu söyledi. Bakan Bozdağ, "Fahiş kira artışı yapanlara hapis cezası gündemde. Fahiş kira artışını önlemek için 3 alternatif hazırladık." dedi.

Fahiş kira artışına hapis cezası yolda! Bakan Bozdağ: 3 alternatif hazırladık
Son Güncelleme: 25 Nisan 2023 Salı 14:25
25 Nisan 2023 Salı 14:23

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, NTV canlı yayınında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Bozdağ'ın konuşmasından satır başları şöyle:

Türkiye'nin seçimleri dünyanın en güvenilir seçimleridir. YSK, seçimin sadece organizasyonunu yapıyor. Herhangi bir usulsüzlük şikayet olduğu zaman, bunlara ilişkin kesin karara bağlıyor. Sandıkta bir başkan, başkan yardımcısı var. Geri kalan da kamu görevlisi. 5 tane partinin temsilcisi var. Nüfus cüzdanını bu parti temsilcileri temsil ediyor. Her şeyi de birlikte tutanak altına alıyor. Türkiye'de kimse seçime gölge düşüremez.

KILIÇDAROĞLU'NUN 'ALEVİYİM' SÖZÜ

Alevilerle ilgili en somut adımları AK Parti atmıştır. Seçime giderken kimse kimsenin etnik kökenini bakmıyor. Bayram seyran değil birinin böyle bir değerlendirme yapınca herkes soruyor; Ne yapıyor? Milletin etnik kökeni inançları üzerinden yapılan durumu doğru görmedik. Seçime giderken bu tür değerlendirmeler doğru değildir.

KILIÇDAROĞLU'NUN KAVALA-DEMİRTAŞ ÇIKIŞI

Türkiye hukuk devletidir. Kimse yargı görevi yapanlara talimat göndermez. Siz hakim misiniz? Yargıtay mısınız? Siz kimi serbest bırakacaksınız. Yargıya nasıl müdahale edeceklerini şimdiden ilan ettiler.

FAHİŞ KİRA ARTIŞINA HAPİS CEZASI

Bu süre uzatılacak. Bir yaptırım getirme söz konusu. Fahiş kira artışı yapanlara hapis cezası gündemde. Fahiş kira artışını önlemek için 3 alternatif hazırladık.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar