Adaylık sonrası Erdal Beşikçioğlu'ndan ilk açıklama

CHP'nin Etimesgut adayı Erdal Beşikçioğlu, Ankara İl Başkanlığı'nda açıklamada bulundu. ABB Başkanı Yavaş'ın kendisi için adaylığını istemediği iddialarına yanıt veren Beşikçioğlu "Mansur Başkan'ın benle asla bir sıkıntısı olamaz. İkimiz de Angaralıyız. İki Angaralı bu şehre çok şeyler yaparız" dedi.

Adaylık sonrası Erdal Beşikçioğlu'ndan ilk açıklama
Son Güncelleme: 12 Ocak 2024 Cuma 14:13
12 Ocak 2024 Cuma 14:11

CHP'nin Etimesgut Belediye Başkan adayı Erdal Beşikçioğlu, adaylığı sonrası ilk kez açıklama yaptı.

CHP Ankara İl Başkanlığı'nda konuşan Beşikçioğlu, "Çok heyecan verici bir durum. Ona dizi, onca film, onca yaratılan karakterlerin içerisinde her seferinde hayata ve toplumu algılama biçimimi ve onlara örnek olacak uygulamaları çıkarmak için uğraştım. Bu zamana kadar 30 yıl geçmiş sanatla iç içe. Şimde değişen tek şey; seyirci olarak adlandırdığım yurttaşlarımızı seçmen olarak adlandıracağız" ifadelerini kullandı.

"Sanırım şu dakikadan sonra senaryoyu biz yazacağız" diyen Beşikçioğlu, şöyle devam etti: "Ve bundan sonra yazdığımız bu senaryoyu, gelecekte seyrettiğimiz zaman büyük bir keyif alırız" ifadelerini kullandı.

'BENİMLE ASLA BİR SIKINTISI OLAMAZ'

"Mansur Yavaş adaylığını istemedi" iddiasına yanıt veren Beşikçioğlu, şunları söyledi:

"Mansur Bey'le hep görüştük. Mansur Başkan'ın Ankara için yaptıkları asla unutulmaz. Mansur Başkan benim için bambaşka bir yerde. Televizyonda izlediğim şeyleri ben yaşamadım. 'Vay dedim, siyaset enteresanmış'. Mansur Başkan'ın benle asla bir sıkıntısı olamaz. İkimiz de Ankaralıyız. İki Ankaralı bu şehre çok şeyler yaparız."

'HOBİ OLARAK SANATIMI YAPACAĞIM'

"Behzat Ç. devam edecek mi?" sorusuna esprili yanıt veren Beşikçioğlu, "Ben diziyi çekmeyeceğim dersem oy vermezler. İlk şartım oydu. Halkımızla iletişim kurma biçimim hazırladığımız repertuarlarda gizli. Benim sahneyi bırakmam doğru olmaz ama örgüt bana bu konuda tam desteği verdi. Hobi olarak sanatımı yapacağımı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar