Babala'dan Bahçeli'ye yanıt: Parti, görüş ayrımı yapmadan kenetlendik

Babala TV kurucusu Oğuzhan Uğur, Ahbap Derneği'ni ve Babala TV'yi eleştiren MHP lideri Devlet Bahçeli'ye "Bahçeli'ye yanlış bilgi verildiği kanısındayız. Büyük milletimiz bu büyük sıkıntısı karşısında parti, görüş ayrımı yapmadan kenetlendik" sözleriyle yanıt verdi.

Babala'dan Bahçeli'ye yanıt: Parti, görüş ayrımı yapmadan kenetlendik
Son Güncelleme: 15 Şubat 2023 Çarşamba 09:57
15 Şubat 2023 Çarşamba 09:55

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 14 Şubat 2023 tarihli basın toplantısında, Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremler sonrası tartışmalara konu olan yardımlara ilişkin yaptığı açıklamada Ahbap Derneği'nin kurucusu Haluk Levent ve Babala TV kurucusu Oğuzhan Uğur'u eleştirdi.

Bahçeli, "Devleti bir kenara itip, ahbap çavuş ilişkileriyle yardım toplanması, bu kapsamda paralel bir hat kurulması devletin inandırıcılığını bir nevi gölgelemektir, bizim nazarımızda da itibar edilmemesi gereken bir yanlıştır. Devletin yapamadığı, yatıştıramadığı ve yetişemediği ne vardır da Ahbapçılar ve Babalacılar akbaba gibi kanat çırpmaktadır?" dedi.

'PARTİ, GÖRÜŞ AYRIMI YAPMADAN KENETLENDİK'
MHP liderinin açıklamalarına sosyal medya hesabından yanıt veren Babala TV kurucusu Oğuzhan Uğur, şu ifadeleri kullandı:

"Devletimizin yetkili kurumları ile koordineli çalışıyoruz. Ayrıca bir çok MHP li ve ülkücü arkadaşımız da bize büyük destek vermişlerdir. Sn. Bahçeli'ye yanlış bilgi verildiği kanısındayız. Büyük milletimiz bu büyük sıkıntısı karşısında parti, görüş ayrımı yapmadan kenetlendik."

Haluk Levent de, "Bilgi eksikliği gitmiş olabilir diye dün sabah ben ve Ahbap ekibim yapacağımız çalışmalarla ilgili başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere siyasi parti liderlerinden randevu almaya başlamıştık. Randevu çalışmalarımıza devam ediyoruz. Herkese yapacağımız çalışmaları anlatacağız" açıklamasında bulunmuştu.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar