Yıldırım: Sandığa gitmeyenleri bulup, oy vermelerini sağlayacağız

Seçim çalışmalarında devam eden AK Parti’nin İstanbul adayı Binali Yıldırım, “31 Mart'ta sandığa gidemeyenleri bulacağız ve oy vermesini sağlayacağız.” dedi

Yıldırım: Sandığa gitmeyenleri bulup, oy vermelerini sağlayacağız
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 12:03
16 Mayıs 2019 Perşembe 08:41

AK Parti’nin İstanbul adayı Binali Yıldırım, Sultangazi’de vatandaşlara hitap etti.

Yıldırım vatandaşlara şu şekilde hitap etti

 "Size çok teşekkür ediyorum. Beni de desteklediniz. Ama azcık eksik kaldı. Biliyorsunuz seçimler yenilenecek. 23 Haziran'da tekrar sandığa gidiyoruz. Ne yapıyoruz? 23 Haziran'da oyları iç edenlerden hesap soracak mıyız? Sandıkları tıka basa dolduracak mıyız? Bu heyecan, bu coşku, bu sevgi sizde olduğu müddetçe evelallah bizim önümüzde hiç kimse duramaz. Hiç endişeniz olmasın.

Biz liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile beraber ancak Rabb'imizin huzurunda eğiliriz. Başka hiçbir gücün önünde eğilmeyiz. Önümüzde sayılı günler var. Bu günü saymazsak 36 günümüz var. Ne yapacağız? Daha çok çalışacağız, daha çok gönüllere gireceğiz. 31 Mart'ta sandığa gidemeyenleri bulacağız ve oy vermesini sağlayacağız. Söz mü? Bu zafer sizinle olacak. Her zaman sizinle oldu, bunu da sizinle başaracağız"

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da 23 Haziran'da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenileneceğine değinerek, "Malum organize hırsızlıklar sonucunda, Yüksek Seçim Kurulu tarafından tekrarı yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimimizin yeni dönemde Binali başkanımıza hayırlı olmasını Allah'tan niyaz ediyorum." dedi.

Yorumlar