İşte Cumhur İttifakı’nın Eskişehir adayları

AK Parti ve MHP'nin (Cumhur İttifakı) 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde Eskişehir’de gösterdiği adaylar belli oldu. Cumhur İttifakı, Eskişehir'de bütün adaylarını açıkladı.

İşte Cumhur İttifakı’nın Eskişehir adayları
Son Güncelleme: 12 Ocak 2019 Cumartesi 19:30
12 Ocak 2019 Cumartesi 19:19

Eskişehir’de yerel seçimler için belediye başkan adaylarını kesinleştiren Cumhur İttifakı adaylarını tanıttı. Eskişehir Yenikent Spor Salonu'nda düzenlenen aday tanıtım toplantısına AK Parti MKYK üyesi Mustafa Ataş, AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Nabi Avcı ile Emine Nur Günay ve çok sayıda partili katıldı. Yerel seçimlerdeki adayları ise AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Ataş açıkladı.

Çifteler ve Mihalıççık ilçelerinin adayları MHP'den Kadir Bıyık ile Ali Yörük olurken burada bir konuşma yapan Ataş, “Cumhur İttifakı'nın unsurları olan Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte Allah'ın izniyle 31 Mart akşamı burada yeni bir tarih yazarak Eskişehirlilerimizle yeni bir dönemin başlangıcını vereceğiz. Bütün adaylar ve Eskişehir için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Öte yandan AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı da tanıtım toplantısında yer alırken diğer ilçelerde belirlenen isimler şöyle:

Tepebaşı - Hasan Tuç

Odunpazarı - Volkan Doğan

Alpu - Rafet Demirtaş

Beylikova - Özkan Alp

Çifteler -Kadir Bıyık

Günyüzü - Menderes Durgut

Han - Vedat Çeliker

İnönü -Kadir Bozkurt

Mahmudiye - Mustafa Arslan

Mihalgazi - Zeynep Akgün

Mihalıççık - Ali Yörük

Sarıcakaya - Hüseyin Çam

Seyitgazi - Hasan Kalın

Sivrihisar - Hamid Yüzügüllü

 

 

Yorumlar