Zalim istanbul hemşire Cemre'nin söylediği şarkı - Kendi sesi mi? Cemre gerçekte kim? Mabel Matiz

Zalim İstanbul Hemşire Cemre kim? Zalim İstanbul Kanal D'de reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizide Serra Kutlubey'in canlandırdığı Hemşire Cemre karakteri büyük ilgi gördü. İşte Zalim istanbul hemşire gerçekte kim? Söylediği şarkı, kendi sesi mi? Mabel Matiz Zalim İstanbul bilgileri.

Zalim istanbul hemşire Cemre'nin söylediği şarkı - Kendi sesi mi? Cemre gerçekte kim? Mabel Matiz
Son Güncelleme: 16 Nisan 2019 Salı 16:35
16 Nisan 2019 Salı 16:05

Zalim istanbul hemşire gerçekte kim? Söylediği şarkı- Kendi sesi mi? Mabel Matiz Zalim İstanbul ile ilgili bilgiler izleyiciler tarafından en çok araştırılan konulardan birisi oldu. Zalim İstanbul dizisinde Serra Kutlubey'in canlandırdığı Hemşire Cemre karakteri söylediği şarkılar ile dikkat çekti. Birçok izleyici Serra Kutlubey'in instagram hesabını, Serra Kutlubey'in yaşını ve boyunu araştırdığı gibi Zalim İstanbul dizisindeki hemşire kim? Cemre'nin söylediği şarkı gibi konuları araştırmaktadır. 

Zalim istanbul hemşire gerçekte kim?

Kanal D’nin yeni dizlerinden Zalim İstanbul usta oyuncu ve genç yetenekli oyuncularıyla dikkat çekmektedir. Antakya'dan İstanbul'a gelen bir ailenin dramını anlatan dizide Hemşire Cemre'yi Serra Kutlubey canlandırmaktadır. 

Zalim İstanbul hemşirenin söylediği şarkı

Zalim İstanbul dizisinde Cemre Hemşire Gel Gönlümü Yerden Yere Vurma Güzel adlı şarkıyı söylemiştir. 

İşte o şarkı. Mabel Matiz Zalim İstanbul Şarkısı

Mabel Matiz daha önce Gel Gönlümü Yerden Yere Vurma Güzel şarkısını akustik formatta seslendirmiştir. 

Yorumlar