Youtube fenomeni Ryan Toysreview kimdir? Ryan Toysreview ayda kaç para kazanıyor?

YouTube'da en fazla para kazanan kişinin Ryan adında 8 yaşında bir çocuk olduğu açıklandı. Peki aylık geliri 22 milyon dolar olan Ryan Toysreview kimdir? Ryan Toysreview youtube kanalının adı nedir? Ryan Toysreview kaç yaşında? sorularını sizler için araştırdık.

Youtube fenomeni Ryan Toysreview kimdir? Ryan Toysreview ayda kaç para kazanıyor?
Son Güncelleme: 4 Aralık 2018 Salı 15:50
4 Aralık 2018 Salı 15:40

YouTube'da en fazla para kazanan kişinin Ryan adında 8 yaşında bir çocuk olduğu açıklandı. Peki aylık geliri 22 milyon dolar olan Ryan Toysreview kimdir? Ryan Toysreview youtube kanalının adı nedir? Ryan Toysreview kaç yaşında? Ryan Toysreview aylık geliri kaç para  sorularını sizler için araştırdık. 

Ryan adlı YouTube fenomeni çocuk, kanalı Ryan Toysreview'da oyuncak deneyimlerini paylaşıyor.

Hemen her gün yeni bir video paylaşan Ryan'ın hesabı üzerinden elde edilen gelir, son bir yıl içinde ikiye katlandı. Ryan, neden bu denli çok izlendiği sorusuna "Çünkü eğlenceliyim ve komiğim" yanıtı veriyor. 2015 yılında Ryan'ın ailesi tarafından açılan kanalın bugün 17 milyondan fazla abonesi bulunuyor.

Paylaşılan videoların toplam izlenme sayısı ise 26 milyara yaklaştı. Yılda 22 milyon dolar kazanan Ryan'ın bu kazancının yüzde 15'i reşit olduğunda serbest bırakılmak üzere bir banka hesabına yatırılıyor.

Yorumlar