Vurgun dizisinin Kerem'i kimdir? Vurgun dizisi Kerem'in gerçek annesi kim?

Vurgun dizisinin birinci bölümüyle Vurgun dizisinin Kerem'i kimdir? Vurgun dizisi Kerem'in gerçek annesi ve babası kim? soruları gündeme geldi. İşte Vurgun dizisinin Kerem adlı oyuncusuyla ilgili merak edilenler...

Vurgun dizisinin Kerem'i kimdir? Vurgun dizisi Kerem'in gerçek annesi kim?
Son Güncelleme: 6 Şubat 2019 Çarşamba 21:51
6 Şubat 2019 Çarşamba 17:10

Vurgun dizisinin Kerem'i kimdir? Vurgun dizisi Kerem'in gerçek annesi kim? sorusu Vurgun dizisinin birinci bölümüyle gündeme geldi. Vurgun FOX TV'de Çarşamba günleri yayınlanacak. Haberimizde Vurgun dizisinin Kerem'i kimdir? Vurgun dizisi Kerem'in gerçek annesi kim? sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. 

Vurgun dizisinin Kerem'i kimdir?

Reyhan Kemal Vardar’ın karısıdır. Kemal Vardar karısı Reyhan’a büyük bir aşkla bağlıdır. Kemal’in bir daha uyanamayacak olması ile Kemal’in ortağı Vedat ile evlenmiştir. Adaletli, hoş görülü vefakar bir annedir. İki çocuğu var. İlk çocuğu Kerem Kemal’den kızı Duru ise Vedat’tan. Eski hostes olan Reyhan Kemal ile büyük bir aşk yaşayarak evlenmiş. Şu anda öğrenci danışmanlığı yapan bir şirketi vardır.

Vurgun dizisi Kerem'in gerçek annesi kim?

Aybars Kartal Özson 18 mayıs 2008 İstanbul Üsküdar doğumludur ve 11 yaşındadır. Aybars Kartal Özson Bulgaristan doğumludur ve ortaokul 5. sınıf öğrencisidir. Ünlü çocuk oyuncu Aybars Kartal Özson son olarak Muhteşem Yüzyıl, Aramızda Kalsın ve Kördüğüm dizilerinde yer almış ve oyunculuğu ile büyüklerine örnek olmuştur. Aybars Kartal Özson önce Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Cihangir karakteri ile tanınsa da sonradan Kördüğüm dizisinde Kaan karakterine hayat vermekteydi. 

 

Yorumlar