Tuğçe Aral'ın bacak boyu kaç cm? Tuğçe Aral ayakkabı numarası ölçüleri ve instagram adresi

Tuğçe Aral'ın bacak boyu kaç cm? Tuğçe Aral ayakkabı numarası ölçüleri ve Tuğçe Aral kimdir? ile ilgili bilgiler merak edilmeye başlandı. Müzik magazin yazarı Hakan Kanburoğlu'nun sorularını yanıtlayan Tuğçe Aral, ''Türkiye'nin en uzun bacaklı mankeniyim.'' dedi.

Tuğçe Aral'ın bacak boyu kaç cm? Tuğçe Aral ayakkabı numarası ölçüleri ve instagram adresi
Son Güncelleme: 15 Mart 2019 Cuma 13:00
15 Mart 2019 Cuma 12:31

Yaptığı açıklamalarla ve sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla gündem olan manken Tuğçe Aral, müzik magazin yazarı Hakan Kanburoğlu’nun konuğu oldu. 

Manken şarkıcı Tuğçe Aral, müzik magazin yazarı Hakan Kanburoğlu ilginç açıklamalarda bulundu.  

''GÜZELLİĞİM GENETİK''
Tescilli güzel göğüsleri dışında hiçbir yerine estetik operasyonu yaptırmadığını ifade ederken vücudumda her yerim güzel açıklamasını yaptı.

2014 yılında Miss Freedom Of Turkey 1. Güzeli seçilerek kendini tescilli kraliçe diye adlandıran Tuğçe Aral, ‘’Güzelliğim genetik, Allah vergisi.’’ dedi. 

‘’GÖĞÜSLERİM DIŞINDA HİÇBİR YERİMDE ESTETİK YOK’’

Manken olduktan sonra öğretmenliği bıraktığını belirten Tuğçe Aral, ‘’ Göğüslerim haricinde ne kalçam da ne hiçbir yerimde estetik yok. Nedense güzel olan şeylerin hepsini estetik zannediyorlar. Kalçamda falan estetik yok. Bazı kadınlar fazla abartıyor. Her şeyin fazlası, abartısı zarar. Vücudumda her yerimi beğeniyorum, mütevazi olamayacağım.’’ açıklamasını yaptı. 

‘’BACAKLARIMIN SİGORTA FİYATI DUDAK UÇUKLATIR’’

‘’Bacaklarını sigortalattı’ yönünde çıkan haberleri doğrulayan Aral, ‘’Bacaklarımı ne kadara sigortalattığımı söyleyemem, dudak uçuklatır. Günde binlerce iltifat alıyorum, içinde çok güzel olanlar var.’’ ifadelerini kullandı.

‘’DM’DEN YÜRÜYEN ÜNLÜ EVLİ ERKEKLERİ ENGELLİYORUM’’

DM’den yürüyen ünlüler ya da evli erkekler oluyor mu? Sorusuna yanıt veren Aral, ‘Çok fazla oldu, oluyor da. Bazen direk engelliyorum bazen de ağızlarının payını verip öyle engelliyorum hesapları.’’ Yanıtını verdi.

Şarkıcılığa yeni yeni adım attığını belirten Aral, ‘’İdolüm Gülşen. Sezen Aksu’dan beste almak isterdim.’’ açıklamasıyla müzik piyasasındaki ideallerinden bahsetti. 
‘’KENDAL JENNER’A BENZETEN ÇOK’’

Jennifer Lopez pozuyla ilgili de konuşan Aral, ‘’İkimizin güzelliği de farklı diyelim. Kendall Jenner’a benzeten çok. JLO kadar dans edemem tabii ki ama fena dans etmiyorum.’’ cümlelerini belirtti. 

Yorumlar