Tudder nedir? Tudder nasıl kullanılır? Tudder nasıl indirilir?

Tudder nedir? Tudder nasıl kullanılır? Tudder nasıl indirilir? Popüler arkadaşlık uygulaması Tınder ineklerin çiftleşmesi için ineklere uyarlandı. Peki Tudder nedir? Tudder nasıl kullanılır? Tudder nasıl indirilir? soruları google'de en çok arıtılan sorular arasında.

Tudder nedir? Tudder nasıl kullanılır? Tudder nasıl indirilir?
Son Güncelleme: 12 Şubat 2019 Salı 21:10
12 Şubat 2019 Salı 20:40

Tudder nedir? Tudder nasıl kullanılır? Tudder nasıl indirilir? Popüler arkadaşlık uygulaması Tınder ineklerin çiftleşmesi için ineklere uyarlandı. Peki Tudder nedir? Tudder nasıl kullanılır? Tudder nasıl indirilir? soruları google'de en çok arıtılan sorular arasında. Sizler için detayları araştırdık.

Tudder nasıl kullanılır?

Popüler arkadaşlık uygulaması Tinder ineklerin çiftleşmesi için Tudder adında bir uygulamaya çevrildi. Tınder ile aynı mantığa sahip uygulma şimdiden bazı soruları akıllara takılmasına neden oldu. Tudder nasıl kullanılır? Tudder, hayvan sahiplerinin resimlerini sisteme yüklemesiyle başlıyor. Daha sonrasında hayvan sahipleri fotoğraflara bakıp beğendikleri hayvanla eşleşirse inekler çiftleştiriliyor.

Tudder nedir?

Tudder nedir? Online arkadaşlık sitesi Tinder'a benzer bir uygulama olan Tudder, İngiltere'de hayvan yetiştiricilerinin boğa ve ineklerini çiftleştirmede kendilerine ideal inek bulmaları için kullanılıyor.  Daily Mail'in haberine göre, Tudder adı verilen uygulamada, İngiltere genelinde 42 binden fazla çiftlikten hayvan profilleri yer alıyor.

Tudder nasıl indirilir?

İnekler için kurulan arkadaşlık uygulaması Tudder indirmek için linke tıklayabilirsiniz. 

Tinder nedir?

Tinder, iOS ve Android platformları için geliştirilen bir arkadaşlık uygulamasıdır. altyapısını kullanarak üye olunabilen sistemde, kullanıcılar bulundukları konuma yakın olan insanlarla karşılaşırlar. Beğeni / beğenmeme seçeneğinin bulunduğu uygulamada iki kişinin birbirini beğenmesi durumunda eşleşme gerçekleşir ve iki taraf için de sohbet edebilme olanağı doğar.

Kaydırma sistemi ile çalışan Tinder'da birini beğenmek için ekranı sağa, beğenmemek için sola doğru kaydırmak yetiyor. Tinder'a 2015 yılında "Super Like" özelliği de eklenmiştir.Uygulama Türkçenin de dahil olduğu 38 farklı dilde, 196 farklı ülkeye hizmet vermektedir. Yapılan açıklamaya göre uygulamayı kullanan insan sayısı 1 milyonu aşmıştır.

Yorumlar