Hadi İpucu sorusu: Tarzan'ın vazgeçilmez aşkı Jane karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?

Her akşam yayınlandığı sorularla olay olan yarışma Hadi'nin bu akşamki ipucu sorusu sinema sektörüyle alakalı oldu. İşte Hadi İpucu sorusu: Tarzan'ın vazgeçilmez aşkı Jane karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Tarzan'ın vazgeçilmez aşkı Jane karakterini kim canlandırıyor? yanıtı.

Hadi İpucu sorusu: Tarzan'ın vazgeçilmez aşkı Jane karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?
Son Güncelleme: 8 Aralık 2018 Cumartesi 16:25
8 Aralık 2018 Cumartesi 16:16

Tarzan'ın vazgeçilmez aşkı Jane karakterini kim canlandırıyor? sorusu Hadi Instagram hesabından yayınlandı. İşte Tarzan'ın vazgeçilmez aşkı Jane karakterini kim canlandırıyor? yanıtı. 

Tarzan'ın vazgeçilmez aşkı Jane karakterini kim canlandırıyor?

Tarzan’ın vazgeçilmez aşkı Jane karakterini Margot Robbie canlandırıyor.

Tarzan'ın vazgeçilmez aşkı Jane (Margot Robbie) kimdir? 

Margot Robbie (d. 2 Temmuz 1990 Dalby, Queensland) Avustralyalı aktris. 2008'den günümüze çeşitli film ve dizilerde oynamıştır. 2011 yılında ABC'de yayınlanan PanAm dizisindeki Laura Cameron rolüyle tanınmıştır. Dizi 1. sezondan sonra yayından kaldırıldıktan sonra çeşitli filmlerde oynamaya başlamıştır.

Gold Coast, Avustralya'da büyüyen Margot Robbie, çocukluğunun çoğunu büyükanne ve büyükbabasının çiftliğinde geçirmiştir. 2007'de Sommerset Koleji'nden mezun olmuştur. 17 yaşında Melbourne'e yerleşerek profesyonel oyunculuğa başlamıştır.

 

İlk defa Aash Aaron'un filmleri olan Vigilante (2008) ve I.C.U. (2009) ile seyirciyle buluştu. Seçmelerdeki performansı herhangi bir ajansa bağlı olmadan I.C.U.'de başrolünü almasını sağladı. Ayrıca kariyerini ilk döneminde çeşitli reklam filmlerinde de oynadı. Haziran 2008'den itibaren Neighbours dizisinde Donna Freedman'ı canlandırdı. Normalde misafir oyuncu olarak başladığı dizide kalıcı bir rol kazandı. Bu roldeki başarılı performansı, Margot Robbie'ye iki Logie Ödülü getirdi.

2011 yılında Charlie'nin Melekleri adlı yeni bir dizi için seçmelere katıldı. Ancak yapımcılar kendisine başka bir teklifte bulundular ve PanAm dizisindeki Laura Cameron rolüyle geldiler. Dizi her ne kadar iyi yorumlar alsa da reytinglerin düşmesinden dolayı yayından kaldırıldı. Son olarak Aralık 2013'te vizyona giren The Wolf of Wall Street filmindeki Naomi Lapaglia rolüyle çeşitli ödüller kazandı.Hadi İpucu sorusu: Tarzan'ın vazgeçilmez aşkı Jane karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?
Hadi İpucu sorusu: Tarzan'ın vazgeçilmez aşkı Jane karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?

Yorumlar