Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu kimdir, kaç yaşında, hastalığı ne?

Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu kimdir, kaç yaşında, hastalığı ne? soruları Tarkan’ın annesinin hastaneye kaldırılma haberleri sonrası çok araştırılan konular arasına girdi. Peki Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu kimdir, kaç yaşında, hastalığı ne? Detaylar haberimizde…

Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu kimdir, kaç yaşında, hastalığı ne?
Son Güncelleme: 20 Ocak 2020 Pazartesi 08:08
17 Ocak 2020 Cuma 09:28

Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu kimdir, kaç yaşında, hastalığı ne? soruları internette çok araştırılan konular arasına girdi. Ünlü sanatçı Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu’nun hastaneye kaldırıldığı haberleri geldi. Bu haberi sanat dünyasından duyurduğu ölüm ve hastalık haberleriyle 'Felaket Tellalı' lakabıyla tanınan Onur Akay duyurdu. Peki, Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu kimdir, kaç yaşında, hastalığı ne? sizler için araştırdık.

Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu kimdir, kaç yaşında, hastalığı ne?

Sanat dünyasından üzücü haber duyurması ile 'Felaket Tellalı' olarak tanınan Onur Akay, bu sefer Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu hakkında üzücü bir haberi duyurdu. Akay, Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu’nun sağlık problemleri nedeniyle hastaneye kaldırıldığını duyurdu. Akay, “Değerli sanatçımız Tarkan Tevetoğlu zor günler geçiriyor. Tarkan'ın annesi Neşe Tevetoğlu hanımefendi sağlık problemleri nedeniyle özel bir hastaneye kaldırıldı. Üsküdar’da bulunan özel bir hastanede tedavi gören Neşe Hanım'ın, aileye yakın kişilerden kalple ilgili sorunlar yaşadığını öğrendim” ifadelerini kullandı.

Akay’ın aile yakınlarından edindiği bilgiye göre, Neşe Tevetoğlu’nun kalple ilgili bir sorunu olduğu ifade edildi. Neşe Tevetoğlu’nun yaşı hakkında henüz bir bilgi yok.

Snob Magazin'in özel haberine göre; Megastar Tarkan'ın annesi ayağındaki damar tıkanıklığı nedeniyle ameliyat oldu. Ameliyatın başarlı geçtiği öğrenildi. Neşe Tevetoğlu'nun yarın taburcu olacağı öğrenildi.

Tarkan, üç gündür hastanede yatan annesinin başından bir an olsun ayrılmadı.

 Tarkan’ın annesi taburcu edildi

Taburcu edilen Tevetoğlu’nun sağlık durumu hakkında hastaneden şu açıklama yapıldı:

“Neşe Tevetoğlu ani başlayan sağ bacak ağrısı, uyuşma ve his kaybı şikâyetleriyle hastanemize başvurdu. Yapılan incelemeler sonucunda sağ bacak ana atardamarında yüzde 100 tıkanıklık olduğu görüldü ve acilen ameliyata alındı. Ameliyat sonrası ikinci günde yapılan atardamar doppler ultrasonografi kontrolü ile bacak kan dolaşımında sorun olmadığı görülmüştür ve taburcu edilmiştir.”

Tarkan teşekkür etti

Annesinin sağlığına kavuştuğunu sosyal medya hesabından duyuran Tarkan, hastanenin doktorlarına teşekkür etti. 10 yıl sonra kardeşleriyle bir araya geldiğini belirten ünlü şarkıcı, paylaştığı bu fotoğrafın altına şu notu düştü;

"Geçtiğimiz günlerde annemizin geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle bütün kardeşler seferber olduk. Anneciğimiz çok şükür tekrar sağlığına kavuşunca da bu hatıra fotoğrafı çektirmeden olmazdı. Çünkü 10 yıl sonra 6 kardeş ilk kez tekrar bir araya gelmiştik. Bu vesileyle annemin sağlığına kavuşmasını sağlayan doktorumuza sonsuz teşekkürler. Ayrıca katkısı, emeği olan tüm diğer doktorlara, hemşirelere ve hastane çalışanlarına da çok teşekkürler."

Yorumlar