Solmaz Çiros'un açtığı güzellik salonunu nerede, adı, adresi ne?

Solmaz Çiros'un açtığı güzellik salonunu nerede, adı, adresi ne? sorusu fenomen gelin adayı Solmaz Çiroz’un güzellik merkezini açtığını duyurması ile çok araştırılan konular arasına girdi. Peki Solmaz Çiros'un açtığı güzellik salonunu nerede, adı, adresi ne? Detaylar haberimizde…

Solmaz Çiros'un açtığı güzellik salonunu nerede, adı, adresi ne?
Son Güncelleme: 16 Ocak 2020 Perşembe 11:27
15 Ocak 2020 Çarşamba 16:29

Solmaz Çiros'un açtığı güzellik salonunu nerede, adı, adresi ne? Merak edilen konular arasında ünlü gelin adayı Solmaz Çiros’un açtığı güzellik merkezi de yer aldı.  Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programının fenomen gelin adaylarından Solmaz Çiros'un, son halini gören tanıyamıyor. Bir dönem Show TV ekranlarında yayınlanan 'Evleneceksen Gel' programıyla ünlenen gelin adayı Solmaz Çiros, aldığı kilolarla gündeme gelmişti. Solmaz Çiroz güzellik merkezi açtı. Peki Solmaz Çiros'un açtığı güzellik salonunu nerede, adı, adresi ne? sizin için araştırdık.

Solmaz Çiros'un açtığı güzellik salonunu nerede, adı, adresi ne?

Ünlü sanatçılar Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel isimle evlendirme programında yaptığı danslarla gündem olan Solmaz Çiros daha sonra ise aldığı kilolarla gündeme gelmişti. Eğlence mekanlarında sahne almaya devam eden Solmaz Çiros bu sefer güzellik merkezi açtı.

İzmir Alsancak’ta güzellik merkezi açan Solmaz Çiros’un açtığı yerin adı Solmaz Çiros Güzellik Merkezi. Çiros, dükkanı açarken şu ifadeleri kullandı:

“Uzun zamandır, kendi geleceğim ve ailem için yeni bir iş kurma yolunda adımlar atıyorum.

Benim için iş kurmak... Başkasının sermayesine, işine ortak olmak ya da bir yer kiralayıp, kapısına adımı yazdırmak, patroniçe pozları vermek demek değil. Ben bir iş kuracaksam, iş kadını olacaksam... Her konuda önce ve yalnızca kendime güvenmeliyim, birikimimle, bilgimle kendi kendime yetebilmeliyim, işimin her alanında en az birlikte çalıştığım insanlar kadar eğitim ve beceriye sahip olmalıyım. Bu sebeplerden ben bu yola siz fark etmeden çok önce çıktım, yolum uzun, yorucu, ağır ama adımlarım sağlamdı.

İşe atılmadan önce uzun zaman gözlem, araştırmalar yaptım, meslek, işletme, pazarlama ve muhasebe kurslarına katıldım, çok çalıştım."

Solmaz Çiros’un güzellik merkezinin adresi 1488 Sk. No:2 Süsler Apart. Daire 3 Alsancak/İzmir

Solmaz Çiros’un güzellik merkezinin Instagram sayfasına @solmaz_ciros_guzellik adresinden, Solmaz Çiros’un kendi sayfasına ise @solmazofficial.24 adresinden ulaşabilirsiniz.

Solmaz Çiros kimdir?

1997 yılında dünyaya gelen Solmaz Çiros aslen İzmirlidir. Yaşamını İzmir'de Romanların yaşamış olduğu mahallede sürdürmektedir. 20 yaşındaki oyuncu Solmaz Çiros ailenin dört evladından biridir.

 

Bir dönem Star TV ekranlarında yayınlanan ve Zuhal Topal'ın sunduğu evlenme programına katılan Solmaz Çiros bu program ile ünlenmiştir. Daha sonrasında ise . Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın evlilik programına da katılmıştır.

Her daim yaşına göre daha olgun olduğunu söyleyen Çiros, anne ve babası ile birlikte İzmir’de çiçek satarak geçimlerini sağladıklarını her fırsatta belirtmiştir.

 

Yorumlar