Şeyda Nur Karaoğlu kaç yaşında, nereli, kimdir? Şeyda Nur Karaoğlu ınstagram!

Şeyda Nur Karaoğlu kaç yaşında, nereli, kimdir? Şeyda Nur Karaoğlu ınstagram! Soruları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanı olması ile çok araştırılan konular arasına girdi. Peki Şeyda Nur Karaoğlu kaç yaşında, nereli, kimdir? Şeyda Nur Karaoğlu ınstagram!

Şeyda Nur Karaoğlu kaç yaşında, nereli, kimdir? Şeyda Nur Karaoğlu ınstagram!
Son Güncelleme: 12 Kasım 2019 Salı 15:48
12 Kasım 2019 Salı 15:33

Şeyda Nur Karaoğlu kaç yaşında, nereli, kimdir? Şeyda Nur Karaoğlu ınstagram! İnternette çok araştırılan konular arasına giren Şeyda Nur Karaoğlu kaç yaşında, nereli, kimdir? Şeyda Nur Karaoğlu ınstagram! Sorularının yanıtını sizler için araştırdık. Peki Şeyda Nur Karaoğlu kaç yaşında, nereli, kimdir? Şeyda Nur Karaoğlu ınstagram! İşte detaylar.

Şeyda Nur Karaoğlu kaç yaşında, nereli, kimdir?

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla Cumhurbaşkanı danışmanlığına Şeyda Nur Karaoğlu atandı. Resmi Gazete'de yer alan kararın ardından vatandaşlar yeni danışman Karaoğlu hakkındaki detaylara ulaşmaya çalıştı.

Şeyda Nur Karaoğlu hakkında çok fazla bir bilgi bulunmuyor. Cumhurbaşkanı Danışmanlığı’na  getirilen Şeyda Nur Karaoğlu’nun Rize’ye bağlı Çayeli ilçesinden olduğu belirtilen Şeyda Nur Karaoğlu 2011 – 2014 yılları arasında Londra Üniversitesi'nde bulundu. Daha sonra ise, Harvard Üniversitesi, Jean Monnet Fransız Lisesi ve Colombia Üniversitesi'nde eğitim gördü. Şeyda Nur Karaoğlu Pazarlama Uzmanı olarak biliniyor. George Washington Üniversitesi'nde 2018 yılında İslamafobi ile alakalı makale kaleme almıştır.

Şeyda Nur Karaoğlu ınstagram!

Cumhurbaşkanlığı Danışmanlığı’na atanan Şeyda Nur Karaoğlu hakkında fazla bilgi olmadığını belirtmiştik. Gizemini koruyan Şeyda Nur Karaoğlu’nun bir Instagran hesabının olup olmadığı bilinmiyor.

Diğer atamalar

Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu üyeliklerine İbrahim Acarlı (Yargıtay), Ahmet Hüsrev Vural (Danıştay), Prof. Dr. Mahmut Koca (Ceza Hukuku), Prof. Dr. Hasan Nuri Yaşar (İdare Hukuku), Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu (Anayasa Hukuku), Av. Ünsal Toker (Türkiye Barolar Birliği), İsmail Kurul (Devlet Denetleme Kurulu Üyesi), Hayrettin Kurt (Hazine ve Maliye Bakanlığı Başhukuk Müşaviri ve Muhakemat Genel Müdürü) ve Hakan Öztatar (Adalet Bakanlığı) getirildi.

 Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan iş müfettişliğine, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren İş Müfettiş Yardımcısı Rahman Gülay’ın ataması yapıldı.

 Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Teşkilatı (UNESCO) nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Daimi Temsilcisi Ahmet Altay Cengizer merkeze alındı. Dışişleri Bakanlığında açık bulunan Dış Politika Danışma Kurulu üyeliklerine Mehmet Ferden Çarıkçı ve Aydan Yamancan’ın atamaları gerçekleştirildi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında Enerji İşleri Genel Müdür Yardımcılıklarına Engin İlseven ve Mehmet Özdemir, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) Genel Müdürlüğünde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılığına ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Ismuk atandı.

3 ilin Milli Eğitim Müdürü görevden alındı

Milli Eğitim Bakanlığınca Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin ve Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan görevlerinden alındı. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık bulunan Yozgat İl Müdürlüğüne, Çankırı İl Müdürü Yusuf Möhür getirildi.

Tarım ve Orman Bakanlığınca Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Ahmet İpek ile Rehberlik ve Teftiş Başkanı Süleyman Değerli görevlerinden alındı. Ayrıca Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Şakir Fırat Erkal da görevden alınırken, bu suretle boşalan Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Barış Saylak atandı. Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine ise Volkan Mutlu Coşkun’un ataması yapıldı.

Yorumlar