Şeyda Erdoğan kaç yaşında, nereli, ınstagramı ne sevgilisi kim?

Şeyda Erdoğan kaç yaşında, nereli, Instagramı ne sevgilisi kim? soruları ünlü fenomenin babasından tehdit edildiğini yaptığı paylaşımla duyurmasının ardından çok araştırılmaya başlandı. Peki, Şeyda Erdoğan kaç yaşında, nereli, Instagramı ne sevgilisi kim? Detaylar haberimizde…

Şeyda Erdoğan kaç yaşında, nereli, ınstagramı ne sevgilisi kim?
Son Güncelleme: 20 Kasım 2019 Çarşamba 15:22
20 Kasım 2019 Çarşamba 15:05

Şeyda Erdoğan kaç yaşında, nereli, ınstagramı ne sevgilisi kim? İnternet dünyası sosyal medya fenomeni Şeyda Erdoğan’ın babası tarafından tehdit edildiğini duyurduğu video ile kaynıyor. Sosyal medya hesabından bir video yayımlayan Şeyda Erdoğan, babası ve babasının yakınları tarafından kendisinin, annesinin ve kardeşinin tehdit edildiğini duyurdu. Bu video ile karşılaşan kullanıcılar Şeyda Erdoğan kaç yaşında, nereli, Instagramı ne sevgilisi kim? sorularının yanıtını araştırdı. Belirli bir hayran kitlesi bulunduran ve çektiği videolarla geniş bir kitleye ulaşan Şeyda Erdoğan kaç yaşında, nereli, Instagramı ne sevgilisi kim? sorusunun yanıtı haberimizde…

Şeyda Erdoğan kaç yaşında, nereli, Instagramı ne sevgilisi kim?

Babası tarafından tehdit edildiğini söyleyen Şeyda Erdoğan Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Sizlere ailemle alakalı bir şey söylemek istiyorum. Yaklaşık bir yıl önce annem ve babam çekişmeli olarak boşandı. Adli süreçlerin hepsinin sonuna geldik hepsinde de biz haklı taraf olduk. Bu yüzden babam ve ailesi tarafından tehdit edilmeye başlandık. Annemi kardeşimi beni… Ben böyle şeyler karşısında hiç susmam! Bir kadın olarak asla susmam, bir kadının dışında bir evlat olarak ailemi asla böyle şeylere ezdirmem. Bu süreç yine adliyeye taşınacak ama ben buradan halka açık bir suç duyurusu yapmak istiyorum. Babam ve ailesi tarafından tehdit edilmeye başlandık. Bunları ben avukatımla beraber adli sürece de dökeceğiz en kısa zaman içinde. Buradan bunu belirtiyorum çünkü bir şeylerin hep üzeri kapalı olacağını sanıyor bazı insanlar. Adli süreç ne zaman olur bilmiyorum ama biz tehdit almaya başladık. Bu videoyu da izleyecektir bizi tehdit edenler. Ben asla kendimi ve ailemi ezdirmem bu halka açık bir suç duyurusudur. Eğer ki bu süreç içerisinde bir şey olursa ilk şüphelenilmesi gereken kişiler babam ve ailesidir.”

 Sosyal medya fenomeni Şeyda Erdoğan çektiği videolar ile dikkatleri üzerine çekmekte. 1998 yılında Temmuz ayında İstanbul’da doğan Şeyda Erdoğan iki farklı lisede eğitim görmüştür. 11. sınıfa kadar Suat Terimer Anadolu Lisesi’nde okumuş ardından özel bir Lise’de eğitimini tamamlamıştır. Lise döneminde iken avukat olmak istemiştir. Daha sonra bu fikirden vazgeçmiş, resme ilgi duymaya başlamış ve Güzel Sanatlar için hazırlanmış ardından Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümü’nü kazanmıştır.

Şeyda Erdoğan’ın burcu yengeç, boyu 1.55 kilosu ise 45’tir. İngilizce öğrenen Şeyda Erdoğan fantastik filmleri sevdiğini söyledi. Yüzüklerin Efendisi serisini izlemekten keyif aldığını belirten Şeyda Erdoğan dram filmlerinden hoşlanmadığını belirtti.

Türk dizilerinden en fazla izlediği dizi ise Avrupa Yakası’dır. Tamamını izlemiş ve ezberlemiş olsa da hala izlemeye devam etmektedir. Korku filmlerini sevmekte ancak izlememektedir, çünkü hemen etkilenebilmektedir. Çok hızlı yemek yediğini, metabolizmasının hızlı çalıştığını bu nedenle fazla kilo almadığını belirtmiştir. Mutfakta tecrübesiz olsa da özellikle patates yemeğini çok iyi yapmaktadır. Pek düzenli olduğu söylenemez ama mutlaka planlı olarak hareket etmeye elinden geldiğince dikkat etmektedir. Daha önce Muhabbet Kuşu ve ördek beslemiş, günümüzde ise bir kedi beslemektedir. Burnunda, kulağında, dilinde ve göbeğinde piercing kullanmaktadır. Piercing’leri Lise döneminde iken takmaya başlamıştır.

Youtube için hayatında ki boşluğu doldurduğunu ve bunun da kendisini mutlu ettiğini belirtmiştir. Fal’a çok inanmakta, enerjiye de ilgi duymaktadır. Hayatında hiç bir zaman marka takıntısı olmamıştır. Yakıştığına ve sağlam olduğuna inandığı bir ürünü kullanmaktan çekinmemektedir. Fobileri arasında uçan böcekler, arı her türlü böcek türü, karanlık ve boğulmak. Genellikle oturduğu ışıkta uyumaktadır. En sevdiği müzisyen ve sanatçılardan birisi ise Göksel’dir.

Hiç bir makyaj eğitimi almamış olsa da yaptığı makyajlar ile takipçileri tarafından büyük bir beğeni ile takip edilmektedir. Hiç dövme yaptırmamış, yaptırmadığı için de mutlu olduğunu dile getirmiştir

 Ailesi hakkında pek fazla bilgi ve paylaşım yapmamakta, konuşmamaya, özel hayatı hakkında bilgi vermemeye dikkat etmektedir. Sık sık babası ile ilgili sorular almaktadır. Bu tarz bir soruya ise 18 yaşına kadar babasından maddi anlamda destek aldığını ancak sonrasında kendi ayakları üzerinde durmaya başladığını belirtmiştir. Kendisi ile ilgili tüm sorumlulukların üstesinden tek başına gelmektedir. Anne ve babası sağdır, bir de kardeşi vardır.

Sevgilisi ise Youtube da açtığı kanal ile korku ve bilgi videoları paylaşan Youtuber Burak Güngör‘dür. Son dönemlerde sevgilisi ile sık sık birlikte çektikleri videoları paylaşmaktadır.

Genellikle videolarında makyaj, soru cevap, sohbet ve dertleşme tarzında paylaşımlar yapmaktadır. 2017 yılında Enes Batur Hayal mi? Gerçek mi? isimli sinema filminin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

2019 yılı itibariyle Youtube kanalında 1 milyonun üzerinde aboneye sahiptir. Resmi instagram hesabında 1milyon, Twitter hesabında ise 39,2 B’dir.

Şeyda Erdoğan’ın YouTube hesabına  Şeyda Erdoğan ismiyle ulaşabilirsiniz. Instagram sayfasına ise @seydaerdogan adresinden ulaşabilirsiniz. Twitter’ına ise @Seydaaerdogan adıyla ulaşabilirsiniz.

Yorumlar