Sevgi izi dövmesi nerede yapılıyor? Caiz mi? Sevgi izi ne demek? Kimler yaptırır? Müge Anlı!

Her sabah ATV'de ekrana gelen Müge Anlı programında sürekli Sevgi İzi kelimesi geçmektedir. Programda sevgi izi kelimesi geçtikçe insanlar 'Sevgi izi dövmesi nerede yapılıyor? Caiz mi? Sevgi izi ne demek? Müge Anlı!' konusunu araştırıyor. İşte sevgi izi ücretli mi? yanıtı

Sevgi izi dövmesi nerede yapılıyor? Caiz mi? Sevgi izi ne demek? Kimler yaptırır? Müge Anlı!
Son Güncelleme: 7 Kasım 2019 Perşembe 10:59
7 Kasım 2019 Perşembe 10:36

Sevgi izi dövmesi nerede yapılıyor? Caiz mi? Sevgi izi ne demek? Müge Anlı! konusu sosyal medyada sürekli araştırılıyor. Azonceoldu ekibi olarak Müge Anlı'da geçen 'Sevgi izi dövmesi nerede yapılıyor? Caiz mi? Sevgi izi ne demek?' sorularını derledik. İşte Müge Anlı'da sürekli geçen sevgi izi kelimeleri. 

Sevgi izi ne demek? 

Sevgi izi, zihinsel engelli, alzheimer ve benzeri hastalıkları bulunan ve kaybolma ihtimali yüksek olan kişiler için tasarlanmış bir dövmedir. Sevgi İzi genellikle Müge Anlı'nın programında gündeme gelmektedir. Engelli kayıpların bulunmasını kolaylaştıran bu uygulama herkes tarafından büyük ilgi gördü. 

Sevgi İzi dövmesini kim yaptırır?

Sevgi izi dövmesini aslında herkes yaptırabilir. İleride yaşanabilecek unutkanlık problemlerinden ötürü kaybolma riskini ortadan kaldırmaktadır. Zihinsel engelli, Alzheimer hastaları ve benzeri rahatsızlıkları bulunanlar yapabilir. 

Sevgi İzi dövmesi nasıl yapılır?

Sevgi izi dövmesini yaptırmak basittir, iletişm adresi ve telefonlarıyla aşağıdaki linkten form doldurarak yapabilirsiniz. Kolunuza bir rakam işlenecek ve kaybolduğunuzda sevgi izi numaranızla jandarma ya da emniyet güçleri sizi numaranızdan ailenize kavuşturacaktır. Bilgiler saklı kalacaktır. Sevgi izi İngiltere'de de uygulanmaktadır. 

Sevgi izi yaptırmak için tıklayınız.

Sevgi izi nedir? Kim yaptırır?

Sevgi izi nasıl yapılır?

Yorumlar