Seher Dilovan kimdir, Instagram adresi ne, Hatice için ne dedi?

Seher Dilovan kimdir, Instagram adresi ne, Hatice için ne dedi? Bir açılışta kalçalarına ön plana çıkarmasıyla gündeme gelen şarkıcı Hatice ağır eleştirilere maruz kaldı. Peki Seher Dilovan kimdir, Hatice için ne dedi?

Seher Dilovan kimdir, Instagram adresi ne,  Hatice için ne dedi?
Son Güncelleme: 11 Mart 2019 Pazartesi 18:15
11 Mart 2019 Pazartesi 18:00

Seher Dilovan kimdir, Instagram adresi ne, Hatice için ne dedi? Bir açılışta kalçalarına ön plana çıkarmasıyla gündeme gelen şarkıcı Hatice ağır eleştirilere maruz kaldı. Peki Seher Dilovan kimdir, Instagram adresi ne, Hatice için ne dedi? sorularınızın yanıtları haberimizde.

Şarkıcı Hatice'nin podyumda kalcalarını ön plana çıkartan hareketinin ardından Seher Dilovan ağır eleştirilerde bulundu. Haberkerin meydaya düşmesinin ardından birçok kullanıcı Seher Dilovan Hatice için ne dedi sorusunu araştırmaya başladı.  Ankara oyun havaları söyleyen eğlenceli keyifli müzik yapan bir genç kızdan podyumda poposunu siyah bir şifonun içinden paparazzilere sunan bir kadına dönüşmek. Hatice… Babası başı geleneksel kasketli bildik bir Anadolu ailesinin kızı, Arif Sağ’ın öğrencisi. Evet evet oydu, Hatic'’ydi podyumdaki. Bu sefer kıvrak keyifli türkülerini söylemek için değildi orada olmasının sebebi. İnsanlığa dayatılan sistemin sıkışmışlığının sonucuydu bu, ne yapacağını şaşırmıştı. Yönünü bulamayan bir kuş gibi oraya buraya çarpa çarpa kendisini podyumda buldu, o siyah transparan elbisenin içinde 

Seher Dilovan kimdir

Tunceli asıllı bir ailenin iki kızından biri olarak Ankara'da dünyaya gelen 4 Mart 1971 doğumlu Seher Dilovan, altı ay süreyle Ankara Radyosu Gençlik Korosu'nda stajyer olarak yer aldı. Gazi Üniversitesi Tarih Bölümü'nü bitiren Seher Dilovan, ilk albümü "Ayvacı"yı 1992 yılında çıkardı. Daha sonra sırasıyla "Vur Eller Oynasın", "Seher Yeli", "Sabret Gönül" ve "Türkülerle Yeniden" adlı albümlerini çıkardı. Seher Dilovan son çalışmasını Prestij Müzik etiketiyle piyasaya sürdü. Ayrıca siyasetçi Kemal Burkay'ın yeğenidir.

ÇIKARDIĞI ALBÜMLER

Ayvacı (1992)

Vur Eller Oynasın (1994)

Seher Yeli (1995)

Sabret Gönül (1996)

Türkülerle Yeniden (1997)

Seni Bulana Kadar (2002)

Cemre (2005)

Yıkılası Karlı Dağlar (2008)

Gülümse (2011)[2]

Seher Vakti (2014)

Seyyah (2017)

Yorumlar