Saynur Öztürk kimdir, kaç yaşında, Instagram adresi ne? Hasan Ali Kaldırım Saynur Öztürk

Saynur Öztürk kimdir, kaç yaşında, Instagram adresi ne? Hasan Ali Kaldırım Saynur Öztürk . Fenerbahçe'nin başarılı beki Hasan Ali Kaldırım bu kez futboluyla değil aşk hayatıyla haber oldu. Peki Saynur Öztürk kimdir, kaç yaşında, Instagram adresi ne? Hasan Ali Kaldırım Saynur Öztürk

Saynur Öztürk kimdir, kaç yaşında, Instagram adresi ne? Hasan Ali Kaldırım Saynur Öztürk
Son Güncelleme: 21 Nisan 2019 Pazar 14:09
21 Nisan 2019 Pazar 14:08

Saynur Öztürk kimdir, kaç yaşında, Instagram adresi ne? Hasan Ali Kaldırım Saynur Öztürk . Fenerbahçe'nin başarılı beki Hasan Ali Kaldırım bu kez futboluyla değil aşk hayatıyla haber oldu. Peki Saynur Öztürk kimdir, kaç yaşında, Instagram adresi ne? Hasan Ali Kaldırım Saynur Öztürk detayları haberimizde.

Saynur Öztürk kimdir?

Saynur Öztürk kimdir? Fenerbahçe'nin başarılı sol bek oyuncusu Hasan Ali Kaldırım, 2016 yılında Saynur Öztürk ile Dünya evine girmişti. Hasan Ali Kaldırım'ın dünya evine girdiği Saynur Öztürk hakkında flaş bir iddia gündeme geldi. Hasan Ali Kaldırım'ın eşi Saynur Öztürk'ün Yunanistan Instagram fenomeni Panayiotis Karagianis ile tatil görüntülerinin ortaya çıktığı iddia edildi.

Hasan Ali Kaldırım kimdir?

Hasan Ali Kaldırım, 9 Aralık 1989 tarihinde Neuwied, Almanya'da dünyaya geldi. 

Futbola 2005 senesinde TuS Koblenz altyapısında başlayan Kaldırım, sonraki sene Kaiserslautern altyapısına geçti. İlk profesyonel sözleşmesini de 2008 senesinde Kaiserslautern ile imzaladı. Profesyonel kariyerine başladıktan sonra burada yalnızca 1 sezon kalan Kaldırım, 2009 senesinde Mainz'a transfer oldu.

Mainz'da sadece 19 maçta görev alan sporcu, 2010 senesinde de Süper Ligekiplerinden Kayserispor'a transfer oldu. 2 sezon Kayserispor formasıyla 72 maçta görev aldı. 2012 senesinde Süper Lig'in köklü kulüplerinden Fenerbahçe'ye transfer olan Kaldırım, aynı zamanda 2012 senesinden bu yana Türkiye A Milli Futbol Takımıforması giymektedir. 

Yorumlar